تهدیدات ترامپ برای مهاجران و ایرانیان از مشکلات COVID-19 فاصله دارد

تهدیدات ترامپ برای مهاجران و ایرانیان از مشکلات COVID-19 فاصله دارد

ترامپ محدودیت های جدید مهاجرت را پیشنهاد می کند؛ ایرانیان از تهدید ترامپ برای حمله به نیروی دریایی خشمگین شدند؛ وحشیگری پلیس در فرانسه واکنش جدی ایجاد کرد

در این قسمت از By Any Mans Nohib ، میزبان Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق می شوند جیسون دزوبو، یک وکیل مهاجرت ، شریک زندگی در Dzubow & Pilcher ، PLLC و وبلاگ نویس در www.asylumist.com ، برای صحبت در مورد پیشنهاد جدید ترامپ برای محدود کردن بیشتر مهاجرت به ایالات متحده ، و اینکه چگونه مهاجران متقلب در خدمت هر دو به تحریک پایه ترامپ و خنثی کردن آنها است. از مشکلات در خانه.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند دکتر سید محمد مرندی، استاد ادبیات انگلیسی و شرق شناسی در دانشگاه تهران ، برای گفتگو در مورد اینکه چرا وعده جدید رئیس جمهور ترامپ مبنی بر “شلیک” کشتی های دریایی ایران ممکن است تهدیدی خالی باشد که قصد دارد از پاسخ ناکام خود COVID-19 منحرف شود ، چرا چنین تشدید می کند؟ تقریباً مطمئناً منجر به قصاص گسترده علیه ارتش آمریكا و پادشاهان متفقین خلیج فارس خواهد شد ، و اینكه چگونه بخش مراقبت های بهداشتی ایران موفق شده است بر رژیم مهلك تحریم های آمریكا غلبه كند و نسبت به آمریكا واكنش چشمگیرتری نسبت به كرونوی ارائه می دهد.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند گیلبرت مرسیسردبیر اخبار Junkie Post و نویسنده “امپراطوری اورولین” برای گفتگو در مورد درگیری هایی که در پی زور بیش از حد پلیس فرانسه علیه اجتماعات آفریقایی در محله های فقیرنشین رخ داد ، چگونگی سرمایه گذاری سیاستمداران جناح راست در حال حاضر. دستور کار خود را گسترش دهند.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به کاریکاتوریست و مقاله نویس تحریریه برنده جایزه می پیوندند تد رال صحبت در مورد این که چرا چیزهای کمی وجود دارد که نشان دهد جو بایدن یک زن مترقی را به عنوان نامزد معاون ریاست جمهوری خود معرفی کند ، چرا صداهایی که خواستار جایگزین جو بایدن هستند و اندرو کوومو جایگزین آندرو کوومو شد ، زیر سؤال “قدرت پذیری” مورد استفاده برای فروش بایدن و چگونگی نژاد پرستی عمیقاً در سیاست خارجی امپریالیستی گلوبال شمالی در خانه آشکار است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید