“تهاجم بیگانه جعلی؟”: چراغ های رمز و راز گرفته شده توسط ناظران پازل Stargazer

“تهاجم بیگانه جعلی؟”: چراغ های رمز و راز گرفته شده توسط ناظران پازل Stargazer

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برخی از سازندهای با نور قرمز رمزنگاری ، که قبلاً در آسمانهای ویرجینیا و نوادا مشاهده شده بودند ، پیش از این نفس بیش از صد هزار بیننده را از بین برده بودند ، زیرا فیلم هایی از پدیده غیر قابل توضیح در شبکه پخش می شد. اکنون چیزی که به طور مشابه مرموز در همان منطقه مشاهده شده است ، دوباره سؤالاتی را در بین جمع آنلاین ایجاد کرده است.

ویدئویی از آسمان شب لاس وگاس که سه جبهه متحرک و چشمک زن را نشان می دهد ، گمانه زنی های واضحی درباره برخوردهای احتمالی UFO برانگیخته است. کلیپ مورد نظر توسط WP Oreo ، کانال در یوتیوب منتشر شد ، که کمتر از ده ها مشترک دارد ، اما این فیلم قبلاً بیش از هشت هزار بار مشاهده شده است که ناظران سعی در حدس زدن ماهیت نور مرموز دارند.

این ویدئو با نشان دادن یک گوی بزرگ سفید رنگ که در آسمان شب شهر در حال تکان خوردن است ، شروع می شود تا اینکه در واقع به دو قسمت می شکند ، با شکل دوم در یک نور قرمز مایل به قرمز حرکت می کند ، در حالی که چشمک می زند و از بین می رود برای مدتی. سپس یک گوی دیگر به جفت می پیوندد ، با سه شیء یک الگوی مثلثی رمزنگاری را تشکیل می دهد ، به دور آسمان حرکت می کند و گهگاهی چشمک می زند.

آپلودکننده توضیحی برای این ویدئو ارائه نداد ، و همچنین مکان و زمان دقیق پدیده را مشخص نکرد. با این حال ، این فرد بعداً در زیر این فیلم نوشت که فیلمبرداری شده است “در خارج از بالکن”. شخص پشت دوربین همچنین مشخص کرد که صدای هلی کوپترهایی که در کلیپ شنیده می شود در واقع از چوپانهایی است که در اطراف او پرواز می کنند.

آپلودکننده توضیح داد: “نور از من بسیار دور بود ، حتی اگر بخواهم آن را نشنوم.”

این امر باعث شد تا شهروندان تئوری در مورد آنچه در واقع فیلمبرداری شده است ، تئوری های مختلفی ارائه دهند ، با این اصرار برخی می گویند که این چیزی جز پروازهای گاه به گاه از پهپادها نبوده است.

“آیا من تنها کسی هستم که از هواپیماهای بدون سرنشین شنیده ام؟ ای جی ، مردم .. من متنفرم از این که مبلغ رویایی خرد کننده حباب ، پاپین ، اما مردم باشم ، “یک YouTuber خاطر نشان کرد.

اما همه آماده نبودند که او را باور کنند.

شخصی با شوخی با اشاره به برخورد احتمالی با یک بشقاب پرنده گفت: “باشه ، من آماده امتحان هستم.”

“تهاجم بیگانه جعلی؟ همانطور که توسط یک افسر سابق دولت پیش بینی شده است. “

بسیاری هنوز آپلودکننده فیلم را برای “گرفتن شگفت انگیز” ستایش می کنند:

“یک شخص نوشت:” من این نوع چراغ ها را با همان رفتار در چندین فیلم دیگر دیده ام ، اما هیچکدام به این نزدیک نشده اند و هنگامی که آنها شکافته می شوند ، ضبط می شوند. ”

به گفته نویسنده کانال ، او اما وقتی توضیحی درباره آنچه که در واقع دیده بود ، همچنان در ضرر است.

این شخص نوشت: “شما بچه ها به اندازه من در این مرحله می دانید.”

درست در ماه آوریل ، برخی از تشكیلات نور به همان رنگ اما قرمز رنگ توسط سازندگان آسمان در ریچموند ، ویرجینیا و لاس وگاس ، نوادا مشاهده شد و گمانه زنی های آنلاین در مورد حمله بیگانگان در آن زمان را برانگیخت.