تهاجم به “Mystery Monoliths” به عنوان یکی دیگر از اشیای فلزی بلند که در جزیره وایت مشاهده شده ادامه دارد

تهاجم به “Mystery Monoliths” به عنوان یکی دیگر از اشیای فلزی بلند که در جزیره وایت مشاهده شده ادامه دارد

فن آوری

URL کوتاه دریافت کنید

این یافته جدید داغ بر روی یافته های مشابهی است که همین چند روز پیش انجام شد ، زیرا ساختارهای مرموز ابتدا در یک دسر یوتا ، سپس در یک تپه در رومانی و هفته گذشته در بالای کوه در کالیفرنیا ظاهر شدند.

از آنجا که گمانه زنی ها در مورد ریشه اولین “یکپارچه های مرموز” کشف شده هنوز از بین نرفته اند ، ظاهرا چهارمین ساختار جذاب این چنینی تحقق یافته است.

مشابه موارد قبلی که در ایالات متحده و رومانی یافت شده است ، این یکی در جزیره وایت مشاهده شده است.
یک شی metal بلند فلزی عرفانی توسط یک فرد محلی در جزیره در سواحل جنوبی انگلیس روز یکشنبه مشاهده شد ، اخبار آسمان گزارش شده

تام دانفورد 29 ساله با نامزد و خواهرش در حال پیاده روی سگ خود در ساحل کامپتون بود که به این شی سه نقره ای برخورد کرد.

دانفورد گفت: “من اخیراً از همه داستان های یکپارچه اطلاع داشتم ، بنابراین بلافاصله آن را شناختم.”

محلی افزود که به نظر وی کسی “شوخی عملی” می کرد.

دانفورد گفت: “کسی که این کار را کرده است ، می داند چه کاری انجام می دهد.”

با این حال گفته شده است که افراد محلی به این سایت هجوم می آورند تا از ساختار عجیب و غریب و نظرات تجاری در مورد منبع آن تعجب کنند.

یکپارچه سازی قارچ

یکپارچه های مثلثی عجیب و غریب شباهت زیادی به آنچه در فیلم استنلی کوبریک 2001: ادیسه فضایی نشان داده شده است ، دارند. آنها از زمانی که اولین دسر در یوتا پیدا شد ، در رسانه های اجتماعی خبرساز و مطبوعات هستند.

این شی ، که تخمین زده می شود حدود 10-12 فوت (3-3.6 متر) قد داشته باشد ، توسط گروهی از کارمندان دولت که در اواخر ماه نوامبر گوسفندان را از یک هلی کوپتر شمارش می کردند ، در زمین در بیابان سنگی کاشته شد ، بلافاصله گمانه زنی ها در مورد چگونگی آنجا آمده بود با این حال ، تا 29 نوامبر ، آن به طرز مرموزی ناپدید شد.

در فیس بوک ، دفتر مدیریت سرزمین یوتا گفت:

“ما گزارش های معتبری دریافت کرده ایم که سازه غیرقانونی نصب شده ، موسوم به” یکپارچه “توسط یک طرف ناشناس از زمین های عمومی اداره مدیریت سرزمین (BLM) برداشته شده است.”

متعاقباً ، یک شی مشابه در تپه ای در رومانی پیدا شد ، فقط آن نیز ناپدید شد و سرانجام هفته گذشته ، دیگری مشاهده شد: در بالای کوه پاین ، نزدیک شهر کوچک آتاسکادرو ، کالیفرنیا.

در مورد نظریه های مربوط به ریشه های یکپارچه ، برخی اشیا linked را به بشقاب پرنده ها و بیگانگان مرتبط می کردند ، برخی دیگر می گفتند این یک شگرد بازاریابی است.

در همین حال ، جامعه کوچکی از “هنرمندان شیرین کاری” معروف به مشهورترین هنرمند اعتبار مجسمه های ایالات متحده را ادعا کرده اند. این هنرمندان حتی بیشتر آثار را با مبلغ 45000 دلار در هر قطعه ارائه داده اند.

به نظر نمی رسد این گروه پشت آخرین شی در Isle of Wight باشند ، همانطور که متی مو به عنوان م founderسس گفته شد نیویورک پست در پیامی مبنی بر اینکه “در این مرحله یکپارچه از کنترل من خارج است” ، افزود:

“ایده این بود که یک پدیده جهانی شروع شود … من می گویم ماموریت انجام شد. امیدوارم هر شهر یکپارچه بشه. مردم را گرد هم می آورد و شادی را گسترش می دهد. “