تن ناشنوایان: ترامپ امیدوار است جورج فلوید در ‘روز بزرگ’ در شماره های شغلی جدید “به دنبال پایین” باشد

تن ناشنوایان: ترامپ امیدوار است جورج فلوید در ‘روز بزرگ’ در شماره های شغلی جدید “به دنبال پایین” باشد

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با Caleb Maupin ، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی پیوسته است که توجه خود را به سیاست های خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

جمعه: این یعنی ساعت پنل!

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، درباره مرگ جورج فلوید و آخرین اطلاعات اشتغال آمریكا در هنگام اظهارات روز جمعه در باغ گل سرخ کاخ سفید صحبت كرد. ترامپ گفت: “همه ما آنچه را که هفته گذشته اتفاق افتاده است مشاهده کردیم. “امیدوارم جورج همین حالا به پایین نگاه کند و بگوید ،” این یک اتفاق عالی است که برای کشور ما اتفاق می افتد. ” او یک روز عالی برای او است. روز خوبی برای همه است. این یک روز عالی و عالی از نظر برابری است. این همان چیزی است که قانون اساسی ما به آن نیاز دارد و این همان چیزی است که کشور ما همه چیز را در بر می گیرد. در همین حال ، واشنگتن دی سی ، ساکنان تحت محاصره “تعدادی از مأموران اجرای قانون بسیار مسلح که دارای یک ویژگی غیرمنتظره هستند: نه وابستگی آنها و نه هویت شخصی آنها قابل تشخیص نیست.” چقدر باید نگران باشیم و این چه چیزی را نشان می دهد؟

مرد سیاهپوست دیگری که گفته “نمی توانم نفس بکشم” در بازداشت پلیس درگذشت ، و کالبد شکافی رسمی حکم مرگ وی را قتل داد. مانوئل الیس ، 33 ساله ، که قبل از مرگ در بازداشت پلیس در تاکوما ، واشنگتن ، “من نمی توانم نفس بکشم” ، “بر اثر محرومیت از اکسیژن و محدودیت جسمی که بر او استفاده شده بود ، کشته شد. گزارش کنکور روز چهارشنبه منتشر شد ، “روزنامه نیویورک تایمز چهارشنبه گزارش داد. “آقای. الیس از نظر جسمی محدود شد زیرا او همچنان به مبارزه می پرداخت. “وزارت پلیس تاكوما در بیانیه چهارشنبه ای در این باره گفت. مأمورین پلیس دوربینهای بدن نداشتند.

دکتر جک راسموس در قطعه چهارشنبه ای که در وب سایت شخصی خود و در CounterPunch منتشر شده ، نوشت: “یک هفته پیش در مینیاپولیس ، برای دیدن همه دنیا ، یک مرد سیاه پوست ، جورج فلوید ، توسط یک پلیس به نام” درک شووین “به قتل رسید.” “قتل مردان سیاهپوست توسط پلیس در چیز جدیدی نیست. آنها بومی هستند. … آنچه که کسانی را که بیشترین قتل را مشاهده کردند خشمگین می کند عدم رحمتی است که توسط شووین و سه افسر همکار وی وجود دارد. به نظر می رسد که چووین بعد از اینکه دراز کشید ، سه دقیقه بیشتر از این که زانوی خود را بر گردن فلوید نگه دارد ، لذت می برد ، این قتل به ویژه یک جنایت سادیستی است. 2020 به شما رحم نمی کند. “

روزنامه نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد: “بازار کار به طور غیر منتظره سقوط آزاد خود را در ماه مه معکوس کرد زیرا کارفرمایان میلیون ها کارگر را پس از اخراج های ناشی از بیماری همه گیر برگشت و نرخ بیکاری کاهش یافت.” وزارت کار جمعه گفت: “ده ها میلیون نفر از کار باقیمانده اند و نرخ بیکاری که از 14.7 درصد در ماه آوریل به 13.3٪ کاهش یافته است ، بالاتر از هر رکود اقتصادی پس از جنگ است. اما کارفرمایان در ماه مه 2.5 میلیون شغل اضافه کردند. ، نادیده گرفتن انتظارات اقتصاددانان از ضررهای بیشتر و امیدواری مبنی بر بازگشت دوباره از بحران اقتصادی ناشی از بیماری همه گیر ، سریعتر از پیش بینی است. “

رالف نورثام ، فرماندار دموکرات ویرجینیا اعلام کرده است که این ایالت بنای کنفدراسیون عمومی رابرت ای لی را از پایتخت ریچموند حذف خواهد کرد. نورثام روز پنجشنبه ، هفتمین روز مستقیم اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس علیه آفریقایی آمریکایی ها ، اعلام کرد: “این بنای 60 پایی که به مدت 130 سال بر روی ریچموند تردد کرده است ، به زودی به سر می برد که دولت می تواند پیمانکاران را ترغیب کند و فضایی را در یک انبار ایجاد کند.” “روز پنج شنبه واشنگتن پست گزارش داد.

میهمانان:

Caleb Maupin – روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی که توجه خود را به سیاست خارجی ایالات متحده متمرکز می کند.

دکتر جک راسموس – استاد اقتصاد دانشکده سنت مری ، کالیفرنیا و نویسنده کتاب “بانکهای مرکزی در انتهای طنابهای خود: سیاست پولی و رکود اقتصادی”.

دکتر لینوود توحید – استادیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی.

جیم کاواناغ – تحلیلگر سیاسی و مفسران و ویراستار The Polemicist.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم