تنش ها در اتیوپی افزایش می یابد. تیم DoJ بایدن ؛ MAGA مارس در DC

تنش ها در اتیوپی افزایش می یابد. تیم DoJ بایدن ؛ MAGA مارس در DC

در زیر سطح بحران Tigray در اتیوپی چیزهای زیادی نهفته است که در آن سوی مرزها گسترش یافته و ثبات را تهدید می کند.

گراهام پیبلز، یک نویسنده و کارمند خیریه مستقل بریتانیایی که ایجاد اعتماد را در سال 2005 ایجاد کرده و پروژه های آموزشی را در سریلانکا ، اتیوپی و هند اجرا می کند ، به ما پیوست تا در مورد جنگ های در حال وقوع در اتیوپی و بی ثباتی در سراسر شاخ آفریقا صحبت کنیم. ما ابتدا به اتیوپی نگاه خواهیم کرد ، جایی که اکنون جنگ بین دولت نخست وزیر ابی احمد و جبهه آزادیبخش مردم Tigray در شمال به اریتره سرازیر شده است. به نظر می رسد جرقه ای که بشکه پودر را روشن کرد حمله به فرماندهی شمالی ارتش اتیوپی است. ما در مورد اینکه چه چیزی منجر به جنگ در دو هفته گذشته شده و اینکه هدف جبهه آزادیخواهی مردم Tigray چیست ، یاد خواهیم گرفت.

کوین گوستولا، روزنامه نگار ، مستندساز ، نویسنده Shadowproof.com و مجری مشترک پادکست افشای غیر مجاز ، برای بحث در مورد تیم های انتقالی جو بایدن رئیس جمهور منتخب ایالات متحده ، با تمرکز بر وزارت دادگستری ، به ما پیوست. ما همچنین در مورد MSNBC ، رسانه ها و بایدن صحبت خواهیم کرد. هفته گذشته ، مشخص شد که Jon Meacham در حال کار بر روی سخنرانی های بایدن ، تهیه پیش نویس و ارسال ویرایش ها بود ، در حالی که وی تحلیلگر پولی در MSNBC بود و گاهی اوقات در مورد سخنرانی هایی که به نوشتن آنها کمک می کرد ، توضیحاتی ارائه می داد! و ما سه مشارکت کننده MSNBC با حقوق داریم که از شبکه برای پیوستن به تیم های انتقالی بایدن خارج می شوند: باربارا مک کواد ، حزقیال امانوئل و ریچارد استنگل. چقدر باید از این همپوشانی بین رسانه و سیاست نگران باشیم؟

نتبو موکوئنا، سازمان دهنده اجتماع ، لغو و مبارز خط مقدم جبهه آزادی؛ و شان مایکل لاو، بنیانگذار و مدیر مسئول Black House News ، با ما همراه باشید تا آخر هفته در واشنگتن دی سی به اصطلاح “راهپیمایی MAGA میلیون” – که علی رغم نام خود ، فقط هزاران نفر را جذب کرد – و همیشه افزایش بی رحمی پلیس علیه معترضان ضد فاشیست.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]