تنش در ایران خط لوله در مینه سوتا نبرد سوخت بر سرزمین بومی

تنش در ایران خط لوله در مینه سوتا نبرد سوخت بر سرزمین بومی

آیا با تمام عناوین منتشر شده در سال 2020 ، آیا آمریکایی ها توجه به ایران را هنگام تحریک خشونت توسط دولت ترامپ فراموش کردند؟

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت ، به ما می پیوندد تا از نزدیک نگاهی به همه این صحبت های بزرگ و اخبار بزرگ درباره ایران بیندازیم. در طول تعطیلات ، ما شاهد یک شدت شدید شعارزدگی در مورد ایران بودیم که همراه با برخی اقدامات نظامی بود. با این حال ، درام داخلی و پرونده آسانژ این تشدید را تحت الشعاع خود قرار داده است. از تنشهایی که در اواخر سال وجود دارد و گزارشی که از آن دیدیم – و اینکه اکنون همه اینها کجا رفته است؟

دارن تامپسون، نویسنده Native News Online ، برای بحث در مورد تلاش های مداوم برای متوقف ساختن یک خط لوله جدید در سراسر مینه سوتا و سرزمین های بومی ، به ما پیوست. خط لوله جدید معروف به خط 3 توسعه خط لوله پیشنهادی برای آوردن تقریباً یک میلیون بشکه ماسه قیر در روز از آلبرتا ، کانادا به سوپریور ، ویسکانسین است. این پیشنهاد در سال 2014 توسط انبریج ، یک شرکت خطوط لوله کانادایی مسئول بزرگترین نشت نفت داخلی در ایالات متحده ارائه شد. انبریج به دنبال ایجاد یک راهرو خط لوله جدید از طریق تالاب های دست نخورده و قلمرو پیمان مردمان آنیشینابا ، از طریق سرچشمه های رودخانه می سی سی پی تا ساحل دریاچه سوپریور است.

جون جتر، رئیس سابق دفتر واشنگتن پست و نامزد دو بار جایزه پولیتزر ، برای بحث در مورد اتحادیه Google ، paygo و ایالات متحده در مورد ممنوعیت پوسته پوسته شدن شرکت های ناشناس به ما پیوست.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم