تنشها به عنوان رویکردهای روز انتخابات در سراسر آمریکا افزایش می یابد

تنشها به عنوان رویکردهای روز انتخابات در سراسر آمریکا افزایش می یابد

بیش از 95 میلیون آمریکایی در حال حاضر رأی داده اند ، بیش از دو سوم مشارکت 2016 ، و هر دو حزب در انتخابات ریاست جمهوری برای میشیگان ، ویسکانسین و پنسیلوانیا رقابت می کنند.

دکتر امیت رایلی، دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw ، رقابت برای ریاست جمهوری را بررسی می کند. دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و جو بایدن ، رقیب دموکرات ، در آستانه روز انتخابات به مبارزات خود در ایالت های مهم ادامه می دهند و دیدگاه های دوئل درباره نحوه مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 را بیان می کنند.

الكساندر مرکوریسروزنامه اسکای نیوز روز جمعه ، سردبیر سردبیر The Duran ، برای بحث در مورد تعلیق سیاستمدار بریتانیایی جرمی کوربین از حزب کارگر “فقط شش ماه پس از کناره گیری از سمت رهبری ، تهدید به آتش زدن یک جنگ داخلی داخلی” به ما می پیوندد. “سخنگوی حزب گفت این به خاطر همین بوده است [Corbyn’s] واکنش به گزارش بمب در مورد نحوه رسیدگی به شکایات ضد یهودی ستیزی. برخی از نمایندگان مجلس در صورت لزوم از این اقدام استقبال کرده و گفته اند که این نشان می دهد حزب کارگر تغییر کرده است و سریع علیه نژادپرستی اقدام خواهد کرد. اما این نیز باعث ایجاد گسستی شده است ، در حالی که کسانی که به آقای کوربین وفادار مانده اند ، قول دادند که این تصمیم را به چالش بکشند و به یک حزب تفرقه داده هشدار می دهند که در انتخابات بعدی شکست خواهد خورد. “

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث درباره اطلاعات جدید در مورد توطئه ادعای ربودن گرتچن ویتمر ، فرماندار میشیگان ، به ما پیوست. به گزارش واشنگتن پست ، عکس ها و فیلم ها نشان می دهد که سه نفر از شش مردی که در این طرح متهم به اتهامات فدرال بودند در اوایل سال در چندین تظاهرات ضد قفل شرکت کردند. رال همچنین در آخر هفته اخبار واشنگتن پست را با عنوان: “راهپیمایی مسالمت آمیز به پای صندوق های رای در کارولینای شمالی با اسپری فلفل پلیس و دستگیری ها روبرو می شود و باعث اعتراض در آستانه انتخابات می شود.”

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال دارای مجوز هیئت مدیره ، برای رمزگشایی از آخرین گزارش ارائه شده از دانشگاه جان هاپکینز در مورد موارد جدید COVID-19 به ما می پیوندد. طبق گفته دانشگاه ، 99321 مورد جدید در ایالات متحده در روز جمعه ثبت شده است و پنج بالاترین رکورد در مورد موارد روزانه در هشت روز قبل از شنبه ثبت شده است. وی همچنین در مورد اعلان روز شنبه بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس مبنی بر آغاز دومین قفل ملی در هفته جاری انگلیس بحث می کند. این خبر تنها چند ساعت پس از آن رخ داد که انگلیس از 1 میلیون مورد COVID-19 پیشی گرفت.

رابرت فانتینا، روزنامه نگار و فعال فلسطینی ، برای بحث درباره گزارش 5 اکتبر تهران تایمز به نقل از سعید خطیب زاده سخنگوی وزارت امور خارجه ایران که می گوید ایران نگران پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیست ، به ما پیوست. وی گفت: “خواه این دولت یا آن دولت به قدرت برسد ، مسیر روشن است.” “آنها باید به اشتباه خود اعتراف کنند ، این جنگ اقتصادی را متوقف کنند ، به تعهدات خود برگردند و خسارت را جبران کنند.”

روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی کالب موپین برای بحث درباره ادامه استعفای روزنامه نگار گلن گرینوالد از روزنامه Intercept ، که وی در سال 2013 بنیانگذار آن بود ، به ما می پیوندد. گرینوالد در 29 اکتبر در پست Substack گفت که “سانسور بی رحمانه این هفته از [his] مقاله – درباره مواد شکارچی بایدن و رفتار جو بایدن در مورد اوکراین و چین نیز هست [his] انتقاد از تلاش برای بستن رتبه بندی رسانه ها ، در یک اتحادیه عمیقاً نامقدس با سیلیکون ولی و جامعه اطلاعاتی ، برای سرکوب افشاگری های آن – فرسایش آخرین توجیه [he] می تواند برای ماندن چسبیده باشد. ”

نتفا فریمن، پان آفریقاییست ، سازمان دهنده بین الملل و میزبان صداها با چشم انداز در WPFW 89.3 FM ، به ما می پیوندد تا در مورد گزارش 24 اکتبر در موندوییس در مورد فشار دولت ترامپ که سودان را به منظور عادی سازی روابط با اسرائیل تحت فشار قرار می دهد ، در بحث بگذاریم. این مقاله به نقل از یک مقاله از نیویورک تایمز نوشته است که “مقامات سودانی به طور خصوصی از اینکه در معامله بر سر اسرائیل منعقد شده است و این منافع سیاسی آمریکا بود ، شکایت کرده اند ، در زمانی که سودان برای پا گرفتن روی آن تلاش می کند.”

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” ، برای بحث در مورد مرگ روزنامه نگار کهنه کار انگلیس ، رابرت فیسک در سن 74 سالگی ، به ما پیوست. “فیسک جوایز زیادی را برای گزارش خود در مورد خاورمیانه ، از دهه 1970 به دست آورد ،” BBC روز دوشنبه گزارش داد. “اما او همچنین به دلیل انتقاد شدید از ایالات متحده و اسرائیل و سیاست خارجی غرب جنجال ایجاد کرد.”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]