“تمساح هیتلر” در باغ وحش مسکو درگذشت

“تمساح هیتلر” در باغ وحش مسکو درگذشت

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

زحل 84 ساله بود که با توجه به این واقعیت که تمساح ها عموماً بین 30 تا 30 سال در طبیعت زندگی می کنند ، زندگی کاملاً طولانی است و باغ وحش مسکو در بیانیه ای در رسانه های اجتماعی خود نوشت.

باغ وحش مسکو در بیانیه ای گفت بدون آنکه درباره علت مرگ توضیح دهد ، تمساح ، لقب “حیوان خانگی هیتلر” درگذشت. “گفتن این که کیوان برای ما یک دوره کامل است ، اغراق آمیز نخواهد بود. او یک سال پس از پیروزی در جنگ جهانی دوم به باغ وحش مسکو آورده شد و او 75 سالگی خود را جشن گرفت. برای ما این یک خوشبختی عظیم بود تا او را به چشم ها نگاه کنیم و صرف وقت را با او بگذرانیم “، بیانیه باغ وحش مسکو را بخوانید.

خزندگان از نظر فنی آمریکایی بودند ، زیرا در سال 1936 در ایالات متحده به دنیا آمد. طبق گفته باغ وحش مسکو ، پس از تولد وی به آلمان پرواز کرد و در باغ وحش برلین قرار گرفت. در سال 1943 ، کیوان وقتی از جنگ جهانی دوم در معرض حملات هوایی قرار گرفت ، از باغ وحش فرار کرد. هیچ کس نمی داند چه کاری انجام داده و چگونه زنده مانده است تا اینکه در سال 1946 توسط سربازان انگلیسی پیدا شد ، که آن را به سربازان شوروی داد.

پس از ظهور زحل در مسکو ، مردم گمان کردند که این حیوان در باغ وحش برلین زندگی نکرده است ، اما یکی از حیوانات بی شمار هیتلر بوده است. با این حال ، باغ وحش مسکو تأکید کرد که “حتی اگر واقعیت داشته باشد ، حیوانات در جنگ و سیاست شرکت نمی کنند ، بنابراین سرزنش آنها مسخره است”.

به گفته باغ وحش مسکو ، کیوان در مورد غذا بسیار دلپذیر بود ، همه نگهبانان را به خوبی به یاد می آورد ، و مخصوصاً وقتی که با جارو ماساژ می کرد ، آن را دوست داشت. Zookeepers می گویند وقتی کیوان حال و هوای خوبی نداشته باشد ، او می تواند تزئینات بتونی و یا مفروضاتی را که به منظور تهیه غذا از وی استفاده می شود ، خرد کند. “بسیاری از ما هنگامی که کودک بودیم با او آشنا شدیم. امیدواریم که زحل را ناامید نکردیم” ، بیانیه باغ وحش مسکو را بخوانید.