تماشا کنید به عنوان زیپ های هلی کوپتر چینی از طریق ترافیک بزرگراه ها که بالای جاده قرار دارند

تماشا کنید به عنوان زیپ های هلی کوپتر چینی از طریق ترافیک بزرگراه ها که بالای جاده قرار دارند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/07e4/0c/11/1081496044_0:5:120000:680_1200x675_80_0_0_0_b9e9c6934890b24994b088b8886b9af9.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202012171081496094- تماشا-به عنوان-هلیکوپتر-چینی-فشرده-از طریق-بزرگراه-فقط-اینچ-در-جاده-بالا /

هلی کوپتر Z-8 چین ، مشتق شده از Super Frelon فرانسه ، مدت هاست که یکی از اصلی ترین نیروهای مسلح چین است که هنوز در حال یافتن کاربردهای جدیدی برای این سنگین سنگین است. با این حال ، احتمالاً قبلاً استفاده از چنین هواپیمای بزرگی برای بدلکاری ناشناخته بود.

رانندگان در امتداد یک بزرگراه روستایی در چین اخیراً شوک زندگی خود را گرفتند که یک بالگرد Z-8 ارتش آزادیبخش مردم (PLA) در بالای سر خود ظاهر شد.

در این ویدئو ، که قبل از ویروسی شدن در شبکه های اجتماعی از سینا ویبو نشات گرفته بود ، یک مسافر ماشین از دو صحنه متفاوت فیلم می گیرد. در مرحله اول ، یک هلی کوپتر حمل و نقل سنگین Changhe Z-8 به سمت ماشین زیپ می کند و از فاصله ای نزدیک اما ایمن از بالای سر عبور می کند.

پس از مدتی ، ویدئو با Z-8 بسیار نزدیک به عقب برمی گردد ، در ابتدا کاملاً مشخص نیست که بیننده به چه چیزی نگاه می کند. با این حال ، هرچه جلوتر از ماشین می رود ، بدنه عظیم آن بیشتر قابل تشخیص است.

سپس هلی کوپتر کاری واقعاً تکان دهنده انجام می دهد: خلبان جسور حتی پایین می آید ، به طوری که چرخ های هلی کوپتر فقط اینچ بالاتر از سنگ فرش هستند و او با سرعت ترافیک مطابقت دارد. در این میان افراد داخل ماشین از حیرت و ناباوری جیغ می کشند.

نمی توان دقیقاً دانست که اینجا چه خبر است. اینکه چرا یک خلبان PLA بدون برنامه ریزی قابل توجه چنین مانور خطرناکی را انجام می دهد مشخص نیست ، اما این همچنین بدان معنی است که این می تواند بخشی از یک شیرین کاری تبلیغاتی باشد. همچنین ، جاده بین فیلم اول و دوم یک مسیر را از دست می دهد ، به این معنی که این می تواند دو حادثه کاملاً متفاوت باشد یا اینکه مدتی از هم جدا اتفاق افتاده است.

بر اساس The War Zone ، کمبود مارکرهای شناسایی هلیکوپتر نشان می دهد که این امر از طرف نیروی دریایی PLA Navy ، یک شاخه با سرعت رشد سریع از نیروهای مسلح که اخیراً هلی کوپتر دریافت کرده است ، ناشی می شود. این احتمال وجود دارد که تفنگداران چینی به سادگی بخواهند ثابت کنند که می توانند هات داگ را به همان اندازه که خلبانان هلی کوپتر تفنگداران دریایی ایالات متحده می توانند ، انجام دهند.