تماس سونار “غیر قابل توضیح” بحث کشف هیولای لوخ نس را افزایش می دهد

تماس سونار “غیر قابل توضیح” بحث کشف هیولای لوخ نس را افزایش می دهد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

گفته می شود مردی که از تصویر سونار استفاده کرده است ، احتمال پیدا کردنش را مدلی از نسی دانست که در فیلمبرداری یک فیلم 1970 استفاده شده است.

دیلی میل گزارش می دهد که شواهد جدیدی از وجود هیولای افسانه ای لوخ نس به طور بالقوه در قالب یک تصویر سونار از اعماق زیستگاه مورد ادعای این موجود پدید آمده است.

به گفته این روزنامه ، تصویر مورد نظر در مورد شایعات مورد علاقه نسی ، “در خارج از قلعه اورکوهارت” ، توسط راد میشی ، یک ناو بازنشسته 77 ساله “که بیش از 30 سال در لوخ نس کار می کرد” ثبت شده است.

و در حالی که تصویر سونار در واقع در سال 2015 ساخته شده است ، میشی گزارش شده است که تصمیم گرفته است فقط در مورد آن صحبت کند اکنون پس از اینکه یک سرپرست تور دیگر رونالد مکنزی نیز ادعا شد که موفق به کشف حیوان افسانه ای از طریق سونار در ماه اکتبر شد.

میشی گفت: “من قبلا چیزهای شگفت آور را از نظر بصری یا سونار می دیدم ، اما هر بار توضیح منطقی می داد.” “اما این تماس متفاوت بود. واقعاً قابل توضیح نیست. بعداً بارها از این نقطه عبور کردم اما دیگر هرگز چیزی ندیدم”.

وی افزود که او مکنزی را به خوبی می شناسد ، و او را “یک پسر اصیل” توصیف می کند ، و ادامه داد که در واقع در زیر سطح دریاچه “چیزی غیر قابل توضیح” وجود دارد.

میچی حدس می زند: “حدس من این است که این مارماهی بزرگ است – 20 تا 30 فوت طول.” “تجهیزات دائماً در حال پیشرفت هستند و این به احتمال زیاد رمز و راز نسی را حل می کند. من در طی این سالها مواردی را دیدم که از ترس تمسخر نمی خواستم خیلی چیزها را بسازم ، اما این مشاهده در سال 2015 بسیار شبیه رونالد بود. “

این روزنامه همچنین خاطرنشان كرد كه میشی تعجب كرد كه آیا تصویر او “الگوی گمشده نسی” بوده است كه در هنگام فیلمبرداری فیلم 1970 “زندگی خصوصی شرلوك هولمز” مورد استفاده قرار گرفت و توسط متخصص سونار كریگ قرار گرفت والاس در سال 2016.

گفته می شود که والاس آخرین تصاویر را “بسیار کنجکاو” ، “تماس های بزرگ ، واضح و متمایز ، همه به طرز عجیبی در نزدیکی بستر دریاچه” و “100 درصد واقعی” توصیف کرده است.