تله بدهی صندوق بین المللی پول در عصر کورون ویروس

تله بدهی صندوق بین المللی پول در عصر کورون ویروس

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به وجیای پرشاد ، مدیر Tricontinental: Institute for Social Social Institute و سردبیر اصلی کتابهای LeftWord ، نویسنده کتاب “مرگ ملت و آینده” پیوستند. “انقلاب عربی” ، و جدیدترین انتشار او “ستاره سرخ در جهان سوم” است.

اقتصادهای مختلف در سراسر جهان آمار بی سابقه ای از بیماری همه گیر کروناویروس می گیرند. و اقتصادهای جهان سوم به ویژه آسیب دیده است. در بسیاری موارد ، کشورهای فقیر برای کمک به صندوق بین المللی پول مراجعه می کنند. اما صندوق بین المللی پول به همراه بانک جهانی معمولاً اقدامات خرد کننده ریاضتی را بر اقتصادهای ضعیف تحمیل می کنند ، و این باعث می شود که آنها دوباره برای آنها سخت تر شوند. همین اتفاق می افتد – در میان همه گیر.

اف بی آی در پرونده اخیر دادگاه به طور اتفاقی نام یک مقام را در سفارت عربستان سعودی در واشنگتن که ظاهراً مستقیماً با هواپیماربایان یازده سپتامبر برخورد کرده بود فاش کرد. ضمیمه امور اسلامی عربستان ، موسی الجاره ، که به خدمت در مراکش و مالزی رفت ، شخصاً با دو واسطه ملاقات کرد تا در لس آنجلس ، بودجه و یک آپارتمان برای هواپیماربایان را تأمین کند. FBI ، از جمله مدیران سابق رابرت مولر و جیمز کامی ، سالها برای مخفی نگه داشتن این نام کار کردند. علی آل احمدمدیر موسسه امور خلیج فارس در این نمایش پیوست.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

وزیر امور خارجه مایك پومپئو در اسرائیل است و در آنجا با نخست وزیر بنیامین نتانیاهو برای گفتگو درباره الحاق اسرائیل از کرانه باختری اشغالی دیدار کرده است. نتانیاهو می خواهد که الحاق قبل از انتخابات ایالات متحده پیش رود ، زیرا او از دولت ترامپ و جنبش انجیلی آمریکا حمایت می کند. در همین حال ، سه مقام سازمان ملل متحد از اسرائیل خواستند كه فرزندان فلسطینی را در زندان های اسرائیل آزاد كند. این کودکان در معرض خطر بسیار بیشتری از ابتلا به کروناویروس هستند که از طریق زندان های کشور در حال جابجایی است. تامارا ناصر، ویراستار دانشیار انتفاضه الکترونیکی ، به نمایش می پیوندد.

برزیل دیروز مرگبارترین روز خود را هنوز از تاج گذشت ، با 881 مرگ در 24 ساعت تایید و نزدیک به 178000 مورد تایید شده است. رئیس جمهور جایر بولسونارو به دلیل جدی گرفتن بیماری در محله های فقیرنشین ، زندان ها ، و دانشمندان از نگرانی دانشمندان در بین مردم بومی به شدت انتقاد شده است. در همین حال ، بولسونارو به دلیل پرونده های متعدد فساد علیه دوستان ، هواداران سیاسی و اعضای خانواده تحت فشارهای فزاینده ای قرار دارد. الین پیوایک روزنامه نگار و عضو برزیلی برای دموکراسی و عدالت اجتماعی به برایان و جان می پیوندد.

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، مربوط به موضوعات هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم