تلنگرهای پوستی: وب سایت جدید Podyhub Parody به نبرد کروناویروس کمک می کند

تلنگرهای پوستی: وب سایت جدید Podyhub Parody به نبرد کروناویروس کمک می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

پیش بینی می شود مبلغی که به این وب سایت اهدا شده است به دو گروه غیرانتفاعی در ایالات متحده برود که به افراد آسیب دیده از تاج و همچنین کسانی که با آن مبارزه می کنند ، کمک کنند.

در حالی که کشورها در سراسر جهان به مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 می پردازند ، وب سایت مشهور آمازون Dating و وب سایت مشهور مستهجن Pornhub در تلاش آشکار قرار گرفته اند تا آگاهی عمومی در مورد اهمیت بهداشت در این اوقات دشوار را افزایش دهند.

وب سایت جدید ، که scrubhub.tv نامیده می شود و به نظر می رسد که یک ماکت دقیق از Pornhub باشد ، فیلم هایی با عناوین گونه ای دارد که هیچ گونه لکه ای در آنها وجود ندارد – فقط افرادی که دست خود را تمیز می کنند.

سازندگان وب سایت Ani Acopian و Suzy Shinn گفتند: “ما می خواستیم چیزی به سادگی شستن دستان خود را به دست آوریم و آن را سرگرم کنیم و تنها با شناخت راه خودمان – با یک راه شوخی بیش از حد”.

Pornhub VP Corey Price همچنین خاطرنشان کرد: “اهمیت شستشوی کامل دستان خود با صابون و آب برای محافظت در برابر این ویروس” در موارد متعددی توسط “سیاستمداران ، دانشمندان ، افراد مشهور و ورزشکاران” تکرار شده است – و اکنون ، به نظر می رسد ، این توصیه می شود از طریق ابعاد خلاقانه تری به مردم تحویل داده شود.

براساس بیانیه منتشر شده در وب سایت ، تمام پول های اهدا شده به این سرمایه گذاری به سمت Invisible Hands خواهد رفت ، “یک برنامه داوطلب مستقر در نیویورک که مواد غذایی یارانه ای را به خانواده های مسن ، مصون به خطر افتاد و با فشار اقتصادی روبرو می کند که روبرو COVID-19 هستند”. و Frontline Foods ، “یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در لس آنجلس که از کارگران محلی که در خط مقدم بحران COVID-19 در حال جنگ هستند در حالیکه از رستوران های محلی که در تلاش هستند تا باز بمانند ، تغذیه می کند.”


پاسخی بگذارید