“تلفن خود را خاموش کنید”: گریمز بعد از توئیت کردن “ضمیرهای ضعیف” ایلون مشک را زد:

“تلفن خود را خاموش کنید”: گریمز بعد از توئیت کردن “ضمیرهای ضعیف” ایلون مشک را زد:

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

رئیس Tesla و SpaceX در توییتر یک روز صحرایی داشته است و از سیاست های دولت انتقاد می کند ، کل یک جنبش سیاسی را مسخره می کند و از همسرش بخاطر استفاده از ضمایر مورد گلایه قرار می گیرد.

به هر حال او ممکن است به عدد تبدیل شود.

الون ماسک پس از توئیت در مورد “ضمایر خورد” در یک ضربه تند وشدید در استفاده از ضمایر بی طرف جنسیتی توسط افراد ترنسجمان ، دچار مشکل خانوادگی شد.

همسر او ، خواننده گریمز ، در پاسخ به توییت: “” من تو را دوست دارم اما لطفا تلفن ur را خاموش کنید یا به من تفاوت دهید. [sic]. من نمی توانم از نفرت حمایت کنم. لطفا این کار را متوقف کنید. من می دانم که این قلب شما نیست. “

گریمز به زودی توییت خود را حذف کرد ، اگرچه پست موسک هنوز در حال نوشتن این مطلب است.

با توجه به اینکه ماسک و گریمز ، که نام اصلی آنها کلر بوچر است ، قبلاً با والدین بی طرف جنسی فرزند اولشان ، X Æ A-12 ، متولد ماه مه امسال موافقت کرده اند.

گریمس گرچه کودک از نظر بیولوژیکی مرد است ، اما او گفت که دوست دارد او هویت جنسیتی خود را انتخاب کند و از کودک به عنوان “آنها” یاد می کند.

وی گفت: “من نمی خواهم كه جنسیتی از آنها داشته باشم در شرایطی كه اینگونه در زندگی خود احساس نكنند.”

الون مسک ، که توییت های خارج از دست وی یک بار برای وی به جایگاه رئیس تسلا پرداخت و باعث طرح دعوی توهین شد ، روز جمعه یک گل سرخ به نام توییتر خود اضافه کرد که ظاهراً نماد سوسیالیست های دموکراتیک را مسخره می کند.

این کارآفرین میلیاردر همچنین اظهار داشت که بسته تحریک فدرال دیگر “به نفع مردم نیست” است و پیشنهاد می کند که هرگونه اقدام باید پرداختهای مستقیم به مشتریان انجام دهد.

وی پیش از اعلام موضع خود در مورد ضمایر ، توئیت کرد که “توییتر بمکد”. و در حالی که برخی موافق بودند که سرگرم کردن ضمیرها خنده دار نیست …

گریمس واقعاً مانند “الون تو بهتر از این است :(” وقتی او با همدلی میلیاردرهای فاقد سرمایه داری ملاقات می کند. چه انتظاری داشت ؟؟

بسیاری دیگر اظهار داشتند که تماس با ایلون درباره این مسئله تا حدودی ریاکارانه از همسرش بوده است.

گریم و ایلون بعضی از روابط “متضاد” جذاب نیستند بلکه فقط یک نژادپرست و لمئو توانمند است