تقسیم قرمز و آبی آریزونا پاف ، پاف ، عبور از ترامپ ؛ رای دهنده فراموش شده

تقسیم قرمز و آبی آریزونا پاف ، پاف ، عبور از ترامپ ؛ رای دهنده فراموش شده

آیا جمعیت شناسی است ، روانشناسی است یا قرمز و آبی؟ ریشه تقسیمات آمریکایی چیست؟

خانه نیکو، فعال سیاسی ، روزنامه نگار و پادکست مستقل ، برای بحث در مورد اختلاف عمیق میان آمریکای سرخ و آبی به ما می پیوندد. یک مقاله از واشنگتن پست ، شکاف عمیق آمریکا را هنگام بررسی چگونگی گسترش جو پیروزی دموکرات ها در کلیدی ترین شهرهای شهری و حومه ای برجسته می کند اما در مناطق برون شهری و روستایی نفوذ زیادی نکرد. در این مقاله آمده است که این شکاف “اختلافات اساسی میان آمریکایی ها در مورد چگونگی کنترل بیماری همه گیر ویروس کرونا یا حتی تلاش برای آن را نشان می دهد. چگونه اقتصاد را احیا کرده و شغل ها را احیا کنیم. اخلاق ، همدلی و حاکمیت قانون در بدنه سیاسی. ” اما آیا دیگر رنگ بندی قرمز و آبی واقعاً مفید است؟ آیا آمریکایی ها در مورد نقش اخلاق ، همدلی و حاکمیت قانون اختلاف نظر دارند ، یا اینکه ما در معنای این اصطلاحات به نوعی اختلاف نظر داریم؟

الخاندرو چاوز، مدیر سیاسی Smart and Safe Arizona ، برای بحث در مورد از دست دادن دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده و تصویب قانون Smart and Safe Arizona ، به ما پیوست. رأی دهندگان در آریزونا با تصویب پیشنهاد 207 این قانون را تصویب کردند ، 60 درصد آرا از آن حمایت کردند و 40 درصد با آن مخالفت کردند. ققنوس نیوز تایمز روز پنجشنبه گزارش داد: “به جای مواجه شدن با جرم جنایی برای هر مقدار آزمایش ماری جوانا ، بزرگسالان 21 ساله و بالاتر در آریزونا اکنون می توانند حداکثر یک اونس” گل “و حداکثر پنج گرم کنسانتره داشته باشند.” “آنها همچنین می توانند تا شش گیاه رشد کنند ، یا اگر دو نفر در یک ملک زندگی کنند ، 12 گیاه رشد می کنند.”

لوی ریکرتویراستار Native News Online ، برای بحث درمورد چگونگی موفقیت نامزدهای بومیان آمریکا در کل و مهمترین برد یا باخت ، به ما پیوست. به دلیل سیستم فدرال آمریکا ، مسائل مربوط به حاکمیت و روابط قبیله ای با دولت ایالات متحده بیشتر در سطح ایالت مورد مذاکره قرار می گیرد ، بنابراین مسابقات قانونگذاری ایالت گاهی از مسابقات ملی مهمتر خواهد بود. آیا پیشرفت قابل توجهی برای نامزدهای بومی آمریکا در سطح ایالت وجود داشته است؟ همچنین ، آیا احزاب یا اشخاص ثالث عمده ایالات متحده به اندازه کافی توجه کرده ، گفتگوهای واقعی و معنی دار با این جوامع را آغاز کرده و تلاش می کنند؟

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم