تقریبا نیمی از جمعیت ایالات متحده از کار بی بهره اند

تقریبا نیمی از جمعیت ایالات متحده از کار بی بهره اند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر با استاد وولف ، استاد اقتصاد امریتوس ، دانشگاه ماساچوست ، آمرست و بنیانگذار سازمان دموکراسی در محل کار همراه است که آخرین کتاب آن “درک سوسیالیسم” است.

امروز سریال هفتگی Loud & Clear درباره بزرگترین اخبار اقتصادی هفته با مهمان ویژه – پروفسور ریچارد وولف.

در طی دو روز گذشته اتهاماتی در واشنگتن پرواز کرد که درباره آنچه به رئیس جمهور ترامپ گفته شد در مورد اتهامات مبنی بر اینکه روسیه برای طالبان برای پرداخت سربازان آمریکایی نذری پرداخت کرده است. اما بحث به همان اندازه جدی در مورد این که آیا اطلاعات حتی در وهله اول صحیح است یا نه در جریان است. برایان مک دونالد، روزنامه نگار متخصص در اروپای شرقی و روسیه ، با جان به نمایش می رود.

نخست وزیر انگلیس ، بوریس جانسون ، امروز اظهار داشت که اکنون زمان تدوین برنامه اقتصادی جاه طلبانه برای خارج کردن انگلستان از رکود کرونویروس است. برنامه های مندرج در مانیفست جدید انتخابات Tory خواستار معامله جدید و 5 میلیارد پوند هزینه جدید در خانه و زیرساخت ها ، و همچنین سرمایه گذاری در مدارس جدید ، اتوبوس های سبز و باند پهن ارتقا یافته است. حزب کارگر مخالف گفت که این طرح جدید و معامله ای نیست. جان با او صحبت می کند نیل کلارک، یک روزنامه نگار و مجری که کارش در فیلم The Guardian ، The Week و Star Morning ظاهر شده است.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش منظم روز سه شنبه با نام زنان و جامعه با دکتر هانا دیکینسون نامگذاری شده است. این بخش هفتگی در مورد موضوعات اصلی ، چالش ها و مبارزاتی است که زنان در همه ابعاد جامعه با آن روبرو هستند. هانا دیکینسون، استادیار دانشکده های هابارت و ویلیام اسمیت و مجری مجمع زنان ژنو. ناتالی هریزی، یک مربی ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، که می توانید در patreon.com/BreakChainsMag پیدا کنید. و تولید کننده Loud & Clear نیکول روسل با برایان به نمایش بپیوندید.

ما دوست داریم نظرات خود را در radio @ sp دریافت کنیمutniknews.com