تقاضا برای “لغو” پلیس شکاف بین چپ و لیبرال ها را نشان می دهد

تقاضا برای “لغو” پلیس شکاف بین چپ و لیبرال ها را نشان می دهد

شرکت های فناوری غرق در لابی اسرائیل ، وقایع فلسطین را تعطیل می کنند. جلیل منتقیم پس از 49 سال آزاد شد. کپرنیک خواستار لغو پلیس است

در این قسمت از برنامه By Any Means N ضروری ، میزبانان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند دکتر رباب عبدالهادی، مدیر و محقق ارشد برنامه های مطالعات قومی و مهاجرتی عرب و مسلمان در دانشگاه ایالتی سانفرانسیسکو ، برای صحبت در مورد چگونگی هماهنگی لابی اسرائیل با فیس بوک ، زوم و یوتیوب برای سانسور بحث میزگرد برنامه خود با لیلا خالد ، چرا این کمپین گسترده برای سرکوب مقاومت فلسطین به طور فزاینده ای ناموفق به نظر می رسد ، و چرا به نظر می رسد زمان چنین شیوه هایی به تلاش های بین المللی برای عادی سازی آپارتاید اسرائیل بستگی دارد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ضروبه المجاهد بن وحد، زندانی سیاسی سابق ، رهبر حزب پلنگ سیاه ، و بنیانگذار ارتش آزادی سیاه ، برای بحث در مورد این خبر که زندانی سیاسی جلیل منتقیم قرار است پس از 49 سال زندانی آزاد شود ، نقش پلیس در یک کشور سرمایه داری ، و چرا یک جبهه متحد علیه فاشیسم “تنها راه مقابله با یک لحظه نئوفاشیست” است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از بخش هفتگی جدید ما “گزارش چرخش قرمز”. آنها در مورد واکنش جهان ورزش در برابر امتناع ایالت از کیفرخواست پلیس لوئیزویل که قاتل Breonna Taylor است ، فراخوان کالین کاپرنیک برای لغو پلیس و اینکه چرا حوزه ورزشی از نظر گفتمان عمومی از چنین اهمیتی برخوردار است.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی به آنها پیوستند دکتر ادوارد اوناچی، دانشیار تاریخ و مطالعات آمریکایی آفریقایی و آفریقایی در کالج اورسینوس و نویسنده کتاب “زمین را آزاد کنید: جمهوری آفریقای جدید و پیگیری یک کشور ملت سیاه” ، برای بحث در مورد کنایه پلیس خواستار عدالت در مورد جلیل منتقیم که اخیراً آزاد شد ضمن سرکوب خشونت آمیز کسانی که خواستار عدالت برای برونا تیلور بودند ، تلاش های پلیس و دادستان ها در سراسر کشور برای پرتاب کتاب به سمت معترضان به آنها ، و اینکه چرا “جوامع عمدی” به رهبری سیاه پوستان بعید است منجر به آزادی کامل سیاه پوستان شود.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم