تفاوت یک هفته ساخته شده: 30،000 مرگ اضافی Covid

تفاوت یک هفته ساخته شده: 30،000 مرگ اضافی Covid

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران اسپوتنیک نیوز و تهیه کننده این نمایش نیکول روسل و والتر اسمولارک پیوستند.

سریال Loud & Clear ، در خبرها ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد ، از جمله افزایش بیکاری در ایالات متحده ، که تقصیر هزاران زندگی است که می توانست نجات یابد اگر ایالات متحده زودتر قفل کرده بود که داده های جدید به ما نشان می دهد ، جدیدترین بروزرسانی در جنگ تبلیغاتی است که رسانه ها و سیاستمداران آمریکایی علیه چین و سایر موارد در حال جنگ هستند.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی ادب ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، نویسنده ای برای Shadowproof.com و میزبان پادکست افشای غیرمجاز ، به جان بپیوندید.

مراکز بازداشت مهاجرت و اجرای احکام گمرک در سراسر کشور نقاط داغی برای کروناویروس بوده است ، جایی که مردم مجبور می شوند به محله های نزدیک و بازداشت شوند. سازمان دهندگان و خانواده ها برای آزادی مردم از این زندان ها اعتراضات خود را در سرتاسر کشور انجام می دهند. برایان با او صحبت می کند دنی سندیجاس، یک سازمان دهنده با La ColectiVa ، یک سازمان عدالت اجتماعی در ویرجینیا شمالی برای آزادی همه در زندان بازداشتگاه مهاجرت در فارویل ، ویرجینیا ، جایی که COVID-19 در آن پخش شده است ، فعالیت می کند.

صدراعظم آلمان آنگلا مرکل به دلیل ترس از اینکه آلمان به اتمام لایحه فاجعه اقتصادی که توسط کورنوویروس در اروپا انجام شده است ، با شورش در حزب خود روبرو است. اتحادیه اروپا در حال حاضر به دنبال تعدادی بسته های مختلف محرک برای بازگرداندن اقتصاد اروپا است. در همین حال ، امانوئل ماکرون ، رئیس جمهور فرانسه هنگام ترک چند عضو حزب خود و ایجاد حزب جدید ، اکثریت پارلمان خود را از دست داد. آنها شکایت کردند که ماکرون در وحدت مرکز و چپ نتوانسته است ، همانطور که وی وعده داده بود در طول مبارزات انتخاباتی خود انجام دهد. گیلبرت مرسیسردبیر اخبار Junkie Post و نویسنده کتاب “The Orwellian Empire” به جان می پیوندد.

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا و با بروس گاگنونهماهنگ کننده شبکه جهانی علیه سلاح ها و انرژی هسته ای در فضا و مشارکت کننده سیاست خارجی در تمرکز.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم