تغییر گارد ؛ پیش بینی اقتصادی آمریکا؛ بایدن مقابله با مهاجرت

تغییر گارد ؛ پیش بینی اقتصادی آمریکا؛ بایدن مقابله با مهاجرت

جو بایدن چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده شده است. ما به عنوان یک کشور چگونه تغییر کرده ایم و چه چیزی باقی خواهد ماند؟

دیوید سوانسون، فعال ، روزنامه نگار ، مجری رادیو و نویسنده کتاب “بهبود استثنایی” برای بحث در مورد استثنایی و نظامی گری آمریکا به ما پیوست. چگونه باید به مراسم تحلیف امروز نگاه کنیم و در مورد روح آمریکا چه می توانیم بگوییم؟

جک راسموس، اقتصاددان ، مجری برنامه رادیویی و نویسنده کتاب “آفت نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” ، برای پیگیری مسیر اقتصادی آمریکا و آنچه که امیدواریم در سال 2020 پشت سر بگذاریم ، به ما پیوست.

مارو مورا-ویالپاندو، یک مهاجر به ایالات متحده ، سازمان دهنده جامعه و بنیانگذار La Resistencia. و سارا بابا، وکیل مهاجرت در گروه حقوقی دادی ، با ما همراه باشید تا در مورد برخی از این 15 دستور اجرایی دیگر و دو دستورالعمل دیگری که امروز بایدن امضا می کند ، به ویژه تلاش های او در زمینه مهاجرت ، بحث کنیم.

ناتی والاس، خالق و میزبان پادکست Redspin Sports ؛ و مایکل سامسون، که بخشی از رهبری ملی اتحاد ملی علیه نژادپرستی و سرکوب سیاسی و میزبان مشترک Redspin Sports است ، برای بخش Foul Play به ما بپیوندید. آیا با حضور جو بایدن در کاخ سفید آیا به بازیکنان غیر سیاسی سیاسی اجازه می دهد بعد از قهرمانی دوباره به کاخ سفید احساس بهتر کنند؟ آیا اعتراضات ورزشی تحت مدیریت بایدن به کندی بدل خواهد شد ، زیرا او ترامپ نبود یا ورزش نکرد و رابطه آنها با اعتراضات گوشه ای شد؟

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]