“تغییر شکل UFO” در نور روز در کلمبیا مشاهده شد

“تغییر شکل UFO” در نور روز در کلمبیا مشاهده شد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

این کشور آمریکای جنوبی که به دلیل تنوع زیستی و تاریخ غنی فرهنگی مشهور است ، می تواند به مکه یوفیولوژیست ها تبدیل شود ، زیرا اخیراً گزارش های مربوط به رؤیاهای اسرارآمیز کشف شده در آسمان کلمبیا در حال ریختن است.

اعتقاد بر این است که یک “بشقاب پرنده” غیرمعمول در نور روز در بوگوتا ، پایتخت کلمبیا مشاهده شده است.

فیلمبرداری از هدف پرواز یک هفته قبل توسط یوتیوب بارگذاری شد و سپس توسط یک نظریه پرداز برجسته توطئه اسکات سی وارینگ به اشتراک گذاشته شد.

پس از تجزیه و تحلیل این ویدئو ، که صحت آن قابل اثبات نیست ، وارینگ به این نتیجه رسید که شیء اسرارآمیز از اصل بیگانه بوده و از شکل ناموزونی برخوردار است. علاوه بر این ، وارینگ ادعا می کند که با حرکت در آسمان ، شکل شیء مرموز تغییر می کند.

وارینگ در وبلاگ خود نوشت: “خود شی تقریباً به نظر می رسد که زنده باشد ، و شاید هم چنین باشد”.

در ماه های اخیر گزارش های بیشماری از رؤیت UFO در کلمبیا منتشر شده است. در ابتدای ماه آوریل ، یک کاربر YouTube ویدئویی را بارگذاری کرد ، که نشان می داد بسیاری از شهروندان شهروند فلوت از بشقاب پرنده ها را علامت گذاری می کنند. این بینایی بیش از حد در پایتخت بوگوتا و دوباره در نور روز مشاهده شد.

علیرغم اینکه بسیاری از کاربران توافق کرده اند که اشیاء ارواح با منشا بیگانه هستند ، برخی دیگر ادعا می کنند که این فتوشاپ است. یک کاربر ادعا کرد که این نقاط ماهواره های SpaceX هستند که برای ارائه خدمات اینترنت 5G در سراسر جهان طراحی شده اند

هنوز یکی دیگر از نگرانی افرادی که از اقدامات ایمنی در هنگام ابتلا به بیماری کرونوی ویروس نادیده می گرفت ، نوشت: “آیا من تنها کسی هستم که نمی دانم چرا هیچ کس ماسکی نمی پوشد؟”

در ماه فوریه ، کانال یوتیوب UFOmania ویدئویی از TikTok را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد یک UFO مرموز مکعب شکل که از میان ابرها در نزدیکی یک هواپیمای تجاری که در حال پرواز بر فراز شهر Medellin کلمبیا بود ، به نمایش درآمد.