تعیین نبرد حیاتی برای کنترل سنای ایالات متحده توسط دور دوم انتخابات در جورجیا

تعیین نبرد حیاتی برای کنترل سنای ایالات متحده توسط دور دوم انتخابات در جورجیا

واشنگتن پست روز دوشنبه گزارش داد: “رهبران جمهوری خواه به طور فزاینده ای در مورد توانایی حزب در جلوگیری از رقیبان دموکرات در انتخابات دور دوم سنا در گرجستان نگران هستند.”

گرگ پالاست، خبرنگار تحقیقی ، برای بحث در مورد ادعای وزیر امور خارجه گرجستان براد رافنسگرگر مبنی بر درخواست سناتور لیندزی گراهام (R-SC) برای پرتاب آرا ball نامه های پستی در جورجیا به ما پیوست. “رافنسپرگر گفت که روز جمعه وقتی سناتور کارولینای جنوبی با او تماس گرفت و چند سوال در مورد تطبیق امضا پرسید ، از جمله اینکه آیا مقام ارشد انتخابات ایالت می تواند همه برگه های رای گیری را از طریق نامه های پستی در شهرستانها با تعداد بالای امضاهای ناسازگار بریزد ، مبهوت بود. پست سه شنبه گزارش داد.

کوین گوستولا، ویراستار Shadowproof.com ، به ما می پیوندد تا آخرین مقاله خود را برای The Grayzone بحث کنیم. او استدلال می کند که جو بایدن “مشاوران ، سودجویان جنگ و شاهین های امنیت ملی” را به تیم های بررسی آژانس منصوب کرده است “که دستور کار دولت او را تعیین می کنند.” گوستولا می نویسد ، “انتصابات باید بیداری بی ادبانه را برای هر کسی که معتقد است دولت بایدن می تواند در یک مسیر مترقی ، به ویژه در سیاست خارجی حرکت کند ، فراهم کند.

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، برای بحث در مورد گزارش روز دوشنبه نیویورک تایمز که می گوید دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده “با حمله نظامی به سایت هسته ای ایران” توسط مشاورانی که هشدار دادند که ممکن است در هفته های آخر ریاست جمهوری خود به یک درگیری گسترده تر تبدیل شود. “

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد آخرین مقاله خود به ما پیوست ، “بازگشت” بزرگسالان “اوباما در دولت جو بایدن احتمال دارد که برای نابود شود.” ریتر می گوید که “یک کابینه بالقوه بایدن بیش از حد احتمالاً مکمل تمایلات موجود از سوی رئیس جمهور منتخب برای مداخله نظامی است ، و به سیاست امنیت ملی و خارجی اشاره می کند که نه تنها درگیری های فعلی در افغانستان ، عراق ، سوریه ، و در جاهای دیگر اما احتمال وقایع بیشتر نظامی را افزایش می دهد. ”

دانیل لازار، روزنامه نگار تحقیقی ، و نویسنده “کودتای مخملی” ، به ما پیوست تا در مورد سخنان رهبر اکثریت سنا ، میچ مک کانل (R-KY) که روز دوشنبه علیه عقب نشینی ارتش آمریكا از افغانستان صحبت كرد ، در میان گزارش هایی كه پنتاگون قصد دارد برای عقب نشینی نیروهایش در کشور. مک کانل استدلال کرد که خروج سریع “باعث خوشحالی افرادی خواهد شد که برای ما آسیب می بینند.”

نیک دیویس، نویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و ویرانی عراق” ، برای بحث درباره گزارش روز دوشنبه از بلومبرگ که می گوید هنری کیسینجر ، وزیر امور خارجه پیشین ایالات متحده فکر می کند “دولت بایدن باید به سرعت برای بازگرداندن خطوط حرکت کند ، به ما پیوست. ارتباط با چین که در طول سالهای ترامپ بهم ریخته است یا خطر بحرانی را دارد که می تواند به یک درگیری نظامی در سطح جنگ جهانی اول تبدیل شود. ”

جرالد هورن، استاد تاریخ در دانشگاه هوستون ، نویسنده ، مورخ و محقق ، برای بحث در مورد مقاله دوشنبه در MintPress News که گفت: “کوبا نتایج مثبت و امیدوار کننده ای را برای تعدادی از واکسن های جداگانه COVID-19 که در حال حاضر در حال تولید است اعلام کرد اما تحریم های ایالات متحده علیه این کشور کوچک جزیره ای مانع توسعه و گسترش روش های درمانی بالقوه نجات دهنده زندگی است. “

مارک شموئلی، وکیل مهاجرت ، فعال و عضو سابق کمیسیون بررسی تأثیر مهاجران بر مریلند ، به ما پیوست تا بحث کنیم که چگونه پیروزی انتخابات بایدن می تواند مذاکرات اصلاحات مهاجرت را در ایالات متحده احیا کند. روز سه شنبه روزنامه هیل گزارش داد: “جنگ سخت در كنگره ، مدافعان اصلاحات مهاجرتی از بایدن خواستار تغییر سیستم از طریق اقدامات اجرایی ، از جمله لغو دستورات ترامپ هستند.”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]