تعداد حیرت انگیز آمریکایی های بیکار روز به روز در حال رشد است

تعداد حیرت انگیز آمریکایی های بیکار روز به روز در حال رشد است

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کریاکوک با دکتر جک راسموس ، استاد اقتصاد در کالج سنت مری کالیفرنیا و نویسنده کتاب “Scourge of Neoliberalism: سیاست ایالات متحده از ریگان تا ترامپ” همراه هستند. در صفحه .jackrasmus.com.

هفته گذشته 1.4 میلیون آمریکایی تقاضای جدیدی در مورد بیکاری ارائه دادند که نخستین افزایش ماهها است ، زیرا رنج بیماری کوروی ویروس همچنان در بازار کار ادامه دارد. در همین حال ، جمهوریخواهان در مجلس سنا به یک موضع متحد درمورد بسته محرک جدید نزدیک شدند. آنها تقاضای رئیس جمهور را برای کاهش مالیات بر حقوق و دستمزد کنار گذاشتند ، اما همچنین مزایای کمتری را برای بیکاران پیشنهاد کردند.

پرزیدنت ترامپ دیروز تهدید کرد که ماموران فدرال را به شهرهایی در سراسر آمریکا اعزام می کنند ، ظاهراً برای محافظت از ساختمان های فدرال. ما از آنچه در پورتلند ، اورگان مشاهده کردیم ، می دانیم که این عوامل مرتکب خشونت علیه معترضین مسالمت آمیز و غیر مسلح می شوند. به نظر می رسد که این مأمورین از مهاجرت و اجرای گمرک ، گمرک و حفاظت از مرز و اداره زندان ها هستند. آنها لباس هایی با لباس های نظامی پوشیده اند و هیچ پلاک و نشان هایی ندارند. آنها مردم را از خیابانها ربوده و آنها را به سمت وسایل نقلیه بدون علامت انداخته و آنها را بدون اتهام بازداشت کرده اند. دری رودریگز، یک مجری با مرکز عدالت برونکس ، به نمایش می پیوندد.

سریال هفتگی پنج شنبه “ناحق جنایی” در مورد بی شرمانه ترین رفتار دادگاه ها و دادستان های ما و چگونگی انکار عدالت برای بسیاری از مردم این کشور است. پل رایتبنیانگذار و مدیر اجرایی مرکز دفاع از حقوق بشر و سردبیر اخبار قانونی حقوقی زندان (PLN) ، و کوین گوزتولا، یک نویسنده برای Shadowproof.com و مجری میزبان پادکست افشاگری غیر مجاز ، به نمایش بپیوندید.

سریال Loud & Clear ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

یک بخش معمولی پنجشنبه با نظامی سازی مداوم فضا سروکار دارد. با ادامه خروج آمریکا از معاهدات بین المللی تسلیحات ، آیا تسلیحات و نظامی سازی فضا جهان را به فاجعه نزدیک می کند؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند پروفسور کارل گروسمن، استاد كامل روزنامه نگاری در دانشگاه ایالتی نیویورك ، کالج در اولد وستبوری و مجری یك برنامه تلویزیونی ملی پخش شده با محوریت موضوعات زیست محیطی ، انرژی و فضا بود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم