تظاهرات ژوئن تعطیل کردن بنادر و بندهای تولسا برای رالی ترامپ

تظاهرات ژوئن تعطیل کردن بنادر و بندهای تولسا برای رالی ترامپ

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به یوجین پوریار ، نویسنده ، فعال و مجری برنامه جدید BreakThrough News پیوسته اند. و استووان هرناندز ، یک سازمان دهنده با ائتلاف ANSWER که در خیابانها بوده و به سازماندهی اعتراضات اخیر کمک کرده است.

امروز بزرگداشت بزرگداشت ژوئن است. این یک تعطیلات بزرگ برای جامعه آمریکایی های آفریقایی است و در 47 از 50 ایالت به عنوان یک تعطیلات ایالتی جشن گرفته می شود. پرزیدنت ترامپ ، که ظاهراً تا چند روز پیش هیچ وقت از ژوئن 18 چیزی نشنیده بود ، با صدای جیر جیر ، “من چیز خوبی کردم. من Juneteenth را بسیار معروف کردم. در واقع یک رویداد مهم است ، یک زمان مهم. اما هیچ کس از آن چیزی نشنیده است. “

در همین حال ، نخستین راهپیمایی رئیس جمهور ترامپ پس از Covid-19 قرار است فردا در تولسا ، اوکلاهما برگزار شود. شهردار تولسا در حال حاضر وضعیت اضطراری اعلام کرده است و امروز و فردا یک توپی را ایجاد کرده است و گفته است: “متخلفان دستگیر خواهند شد.” این بعد از گزارش ها بود که معترضین نیز به سمت شهر فرود می آیند. در همین حال ، کاخ سفید اظهار داشت كه هیچ نگرانی از اینكه 20،000 نفری كه انتظار می رود در محل اجتماع تجمع كنند ممكن است در معرض خطر انقباض تاج قرار بگیرد.

ابزار PG&E در کالیفرنیا ، که مخفف Pacific Gas & Electric است ، موافقت کرده است که به 84 مورد قتل غیرقانونی غیرمجاز و یک فقره بزهکاری در شروع غیرقانونی آتش سوزی ، گناهکار باشد. درست شنیدی این غول آب و برق در دادگاه اعتراف کرده است که تجهیزات معیوب و قدیمی آن علت آتش سوزی هولناک 2018 بود که شهر بهشت ​​، کالیفرنیا و بسیاری از مناطق اطراف آن را ویران کرد. علاوه بر کشته ها ، 19،000 ساختمان به زمین سوخته اند. این ابزار 3.5 میلیون دلار جریمه ، حداکثر مجاز قانون ، و 28.5 میلیارد دلار تسویه حساب به قربانیان ، خانواده های آنها و شهرستان بوته ، کالیفرنیا پرداخت می کند. برایان و جان با هم صحبت می کنند ناتالی هریزی، یک مدرس ، یک فعال سیاسی و سردبیر Breaking the Chains ، یک مجله زنان ، در www.patreon.com/ BreakChainsMag.Brian

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پتیک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروز آنها به بزرگداشت و معنی ژوئن توجه دارند ، آنچه که ژوئن برای جنبش اعتراض آمیز امروز ادامه دارد ، دهها میلیون نفر که در چند ماه گذشته ناگهان بیکار شده اند ، اعتصاب های کارگری امروز و سایر موارد ادامه دارد. برایان و جان با تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News صحبت می کنند والتر اسمولارک و نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم