تصویر UFO سهام Blink-182 سابق ستاره آنلاین ، باعث اظهار نظر عجیب درباره آن می شود

تصویر UFO سهام Blink-182 سابق ستاره آنلاین ، باعث اظهار نظر عجیب درباره آن می شود

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در پاسخ به پست DeLonge ، یک نظریه پرداز توطئه پیشنهاد کرد که به نوازنده “به دنبال چیزی بی نظیر تر در بینایی” است.

تام دلوونگ ، موسیقیدان مشهور آمریکایی و بنیانگذار Blink-182 اخیراً با به اشتراک گذاشتن تصویری از آنچه به نظر می رسد مانند یک شی پرواز ناشناس ، موفق شده است باعث ایجاد نگرانی در بین مخاطبان گسترده رسانه های اجتماعی شود.

“به نظر من” فوق طبیعی نیست “، DeLonge به سادگی در این عنوان نوشت ، و باعث شد تعدادی از شهروندان به صدای بلند تعجب کنند که منظور او از آن چیست.

یکی از شهروندان پرسید: “تام ، چرا تصویری بنظر می رسد که جالب به نظر می رسد ، فقط با یک اظهار نظر مبهم به تضعیف آن”. حداقل چیزی در مورد خود تصویر بگویید “.

“این از کجاست؟ زمینه؟” از دیگری پرسید.

با این حال یکی دیگر از کاربران رسانه های اجتماعی همچنین از نوازنده خواسته است “لیستی از فیلم ها” تهیه کند که دومی آن را “معتبر” می داند.

آنها افزودند: “این یک بیابان غول پیکر در خارج از کشور است و تعیین اینکه یک فیلم واقعی یا جعلی است ، دشوار است. من به قضاوت و تحقیقات شما اعتماد دارم” ، آنها اضافه کردند.

همانطور که اسکات سی وارینگ ، نظریه پرداز سودمند توطئه در وبلاگ خود یادداشت می کند ، به نظر می رسد تصویری که توسط DeLonge به اشتراک گذاشته شده است هنوز هم از ویدیویی است که در سال 2018 توسط حساب کاربری اینستاگرام “ufolovers” ارسال شد.

شکایت از تام از ارائه “توضیحی احتمالی” یا سرنخ “در مورد واقعی بودن یا نبودن این UFO در بینش” ، وارینگ پیشنهاد کرده است که “پیام رمزنگاری این نوازنده برای کاربران اینستاگرامش به این نکته اشاره کند که او در جستجوی چیزی منحصر به فرد تر در بینایی است … . و به نظر می رسد ناامید از این است که یک UFO ساده طراحی دیسک کلاسیک است ، حتی اگر آزاد کردن یک گوی “.

“من معتقدم توضیحی ساده در مورد این فیلم وجود دارد. گویا خلبان UFO است که می خواهد نگاهی دقیق به مسائل روی سطح بیندازد ، اما نمی خواهد خطر ببیند ، بنابراین گلی را می گیرد که به نظر می رسد. وارینگ افزود ، ظاهراً با اشاره به فیلم اصلی: “یک کره باید به دلیل خم شدن نور ، راحت تر از دیسک روی زمین باشد. این خلبان بیگانه در حال عزیمت به جایی بود “.