تصویری از موجودات دریایی “خندوانه ای که شورش می کند” شهروندان عادی را در بخیه می گذارد

تصویری از موجودات دریایی “خندوانه ای که شورش می کند” شهروندان عادی را در بخیه می گذارد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

در حالی که ظاهراً شخصی که این موجود و مرکز اکو محلی را کشف کرده نمی تواند بفهمد چه چیزی است ، اما نام مناسب نمونه به لطف موزه کوئینزلند فاش شد.

کشف یک موجود کاملاً عجیب و غریب در ساحلی در استرالیا باعث شده است که تعداد زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی پس از مشخص شدن شباهت و هویت آن به صورت آنلاین ، سرگرم شوند.

به گزارش ای بی سی بریزبن ، این موجود توسط یکی از کاترین نگوین کشف شد که هنگام اقامت در خانواده با خانواده اش در ساحل به آن برخورد کرد.

در حالی که به نظر می رسید هم او و هم مرکز اکو محلی از این کشف گیج شده اند ، این عکس او را به موزه کوئینزلند ارسال کرد ، جایی که در نهایت هویت این موجود مشخص شد – قلم دریایی چاق (Cavernularia obesa) ، همچنین با نام های عمومی مانند قلم دریایی چربی ، قلم موی دریایی ، انگشت دریایی چاق ، هشت پا ، کاکتوس دریایی ، پر دریایی ، انگشت دریایی و پنبه دریایی.

به نظر می رسد ظاهر و نام این موجود باعث سرگرمی تعداد زیادی از کاربران شبکه های اجتماعی شده است که در ادامه در بخش نظرات با آن شوخی کردند.

یکی نوشت: “خنده دار به نظر می رسد شورانگیز است.”

“خوب ، من حدس می زنم که ما” دریا “دریا” ، شوخی دیگری.

یک شهروند اینترنتی همچنین به تمسخر “لورنا بابیت (sic!) اینجا بوده است” است ، ظاهراً به یک قسمت بدنام اشاره کرد که در سال 1993 خبرساز شد ، زمانی که لورنا بابیت با استفاده از چاقو آلت تناسلی مرد شوهرش در خواب جان وین بابیت را قطع کرد.

“اوه ، از ABC بریزبن متشکرم که به من در مورد نکات ظریفتر یک قلم دریایی چاق آموزش داده ای! اما من می ترسم که نظرات سخت ترین خنده ای را که در طول هفته داشته ام ایجاد کرده باشد!” ، اما یکی دیگر از کاربران شبکه های اجتماعی تصور می کند. “این عالی است!!”