تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی حساب می کند ، جنگیدن برای بلوط ، ساختن یک وحشت سیاه (خوب)

تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی حساب می کند ، جنگیدن برای بلوط ، ساختن یک وحشت سیاه (خوب)

جای تعجب نیست که وقتی در مورد “اقتصاد” به عنوان خدای مرموز صحبت می کنیم ، خود را مقصر مشکلات خود می دانیم. بیایید همه چیز را به زمین برگردانیم.

سارا بابا، یک وکیل مهاجرت در ایلینوی و یک نامزد سابق کنگره برای دموکرات ها ، و جیسون دزبو، یک وکیل مهاجرت در Dzubow & Pilcher و یک وبلاگ نویس در The Asylumist ، به میزبانان Misfit باب Schlehuber و Michelle Witte ملحق می شوید تا پرونده را در دادگاه عالی در مورد اینکه آیا مهاجران بدون سند را برای تقسیم بندی کالج انتخاباتی و کنگره محاسبه می کند ، بررسی کنید. آنها در پیام های پرونده کاوش می کنند و در مورد سیاست مهاجرت جو بایدن پیش بینی می کنند.

لوی ریکرتویراستار Native News Online ، تلاش های دولت ترامپ را برای استخراج معادن در زمین مقدس آپاچی در Oak Flat ، از جمله نحوه مشاهده آپاچی ها از زمین ، کاری که استخراج مس با آن انجام می دهد ، مدت زمانی که این جنگ واقعاً ادامه دارد ، شکست می دهد. با ترامپ شروع نشد ، مردمان) ، و دیگر تلاش های بومیان آمریکا برای محافظت از محیط خود.

کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه برنده جایزه تد رال برای صحبت در مورد تلاش های فیس بوک برای کنترل پیام های سیاسی در سیستم عامل خود ، درسی که دموکرات ها از این انتخابات نیاموخته اند و نبرد بین کلیسا ، ایالت و سرمایه داری در نیویورک صحبت کردند.

ژکی لوقمان، بزرگترین “از هر روشی لازم” رادیو اسپوتنیک ، اهمیت تنوع در وحشت ، تأثیری که می تواند بر ژانر بگذارد و سنگهای قیمتی مانند “خانه او” را که نویسندگان و فیلمسازان ترسناک سیاه تولید می کنند ، پیدا می کند.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]