‘تشییع جنازه را آماده کنید’: گفته می شود که فلوید می ودر برای مسابقه بوکس با لوگان پل عضو یوتیوب آماده شده است

‘تشییع جنازه را آماده کنید’: گفته می شود که فلوید می ودر برای مسابقه بوکس با لوگان پل عضو یوتیوب آماده شده است

در ماه نوامبر 2019 ، ستاره یوتیوب و بوکسور آماتور لوگان پل ، افسانه بوکس شکست نخورده فلوید می ویدر را به مبارزه دعوت کرد. به نظر می رسد که تماس او شنیده شده است.

بدون تأیید رسمی از طرف هر دو طرف ، به نظر می رسد که پس از گزارش های متعدد در رسانه ها و نظرات سایر دوستان یوتیوب ، درگیری نمایشگاهی بین لوگان پل و بوکسور حرفه ای فلوید می ودر در حال وقوع است.

هفته گذشته ، مایک فینبرگ ، خبرنگار “The Fighting News” فاش کرد که او شخصاً تصویری از یک قرارداد با جزئیات مسابقه بین Mayweather و Logan را امضا کرده است که توسط برنده سه بار جایزه BWAA Fighter of the Year امضا شده است.

“در دنیای بوکس ، فلوید می ودر جونیور از بازنشستگی خارج می شود و به تازگی رسماً قرارداد جنگ یک مسابقه نمایشگاهی با لوگان پل را امضا کرده است. احساس YouTube Logan Paul. من جنگ را نمی فهمم ، “فاینبرگ استدلال کرد. “او در حال مبارزه با یکی از بهترین ها در فلوید می ودر است. این یک شوخی یک دعوا خواهد بود. اما امضا شده ، رسمی است. من امروز آن را از یک منبع معتبر شنیدم و حتی تصویری از قرارداد امضا شده را دیدم که فلوید در این مسابقه نمایشگاهی روی خط نقطه ای امضا کرد. “

این روزنامه نگار پیشنهاد کرد که می ودر ، که بطور رسمی دستکش بوکس خود را در سال 2015 تحویل داده است ، جدا از بازگشت یک بار در سال 2017 ، عمدتا توسط “نوعی پول” برای مبارزه فریب خورده است زیرا مسابقه ظاهرا از یوتیوب و “پخش خواهد شد” Logan Paul’s طرفداران زیادی دارد. “

این خبر همچنین توسط YouTuber Keemstar تأیید شد که وی گفت که “این هیچ شوخی نیست” ، با استناد به یک “خود را در بوکس” در صنعت ، و بوکسور حرفه ای آمریکایی رایان گارسیا که به معنای واقعی کلمه “دعای” خود را برای لوگان پل ، یک علاقه مند به بوکس ارسال کرد که فقط یک بار به صورت حرفه ای جنگید – و شکست خورد. بر خلاف حریف آشکار او ، که در طول تقریبا 20 سال زندگی حرفه ای خود هرگز در یک مبارزه شکست نخورده است.

همزمان با انتشار این خبر در اینترنت ، بسیاری به شوخی گفتند که این دعوا “فریاد کمک” از یوتیوب 25 ساله است ، زیرا اکنون ظاهراً زمان آماده سازی برای “مراسم تشییع جنازه” (امید است فقط در بوکس بوکس) باشد. .