تشویق کننده جنگ Blairite War ، الیور کم ، هنگام کار در اتاق فکر مات ، به رسانه های روسیه حمله می کند

تشویق کننده جنگ Blairite War ، الیور کم ، هنگام کار در اتاق فکر مات ، به رسانه های روسیه حمله می کند

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

برایان مک دونالد ، ستون نویس روزنامه روسی امروز ، بر ایراد ادعای نویسنده نظر تایمز و گاردین ، ​​الیور کم ، مبنی بر قرارگرفتن خبرنگاران RT و Sputnik در لیست سیاه ، تأکید کرد و خاطرنشان کرد که هم اکنون چندین همکار سابق وی در رسانه های اصلی کار می کنند.

یک مدافع برجسته رسانه برای جنگ عراق به روزنامه نگاران مشتاق هشدار داده است که اگر در رسانه های تحت مالکیت روسیه کار کنند ، می توانند در لیست سیاه رسانه های جریان اصلی قرار بگیرند.

الیور کم ، ستون نویس برای زمان، روزنامه گاردین و تواریخ یهودی، تهدید نادرست محجبه علیه کار در Russia Today (RT) و Sputnik International را در مقاله ای برای وب سایت ناشناخته CapX صادر کرد.

وی هشدار داد: “جوانان جاه طلب برای حرفه روزنامه نگاری باید به هر قیمتی از ارگان های تبلیغاتی دولت روسیه پرهیز کنند” ، “با این کار در CV خود ، هرگز مصاحبه نخواهید کرد ، چه رسد به یک شغل ، با یک خبر واقعی.”

برایان مک دونالد ، مفسر RT با اشاره به اینکه بسیاری از کارمندان سابق RT در حال حاضر در رسانه های با سابقه تری کار می کنند نسبت به CapX ، که در سال 2014 تاسیس شده است و عمدتا به عنوان جمع کننده مقالات سایت های دیگر عمل می کند ، پاسخ داد.

و مک دونالد با بازنشر مجدد یک پست تأکید کرد که CapX متعلق به مرکز مطالعات سیاست است ، که به عنوان یکی از کم فکرترین اتاق های فکر در انگلستان قرار گرفته است.

دیگر کاربران توییتر اشاره کردند که کام ، حامی نخست وزیر سابق حزب کارگر انگلیس ، تونی بلر ، حمله به اشغال عراق توسط عراق توسط 2003 را توجیه کرد.

کاربران بیشتری ایرادهای بحث Kamm را برجسته کردند:

در کتاب 2005 او ضد توتالیتاریسم: پرونده جناح چپ سیاست خارجی نومحافظه کار، كام از تصمیم بلر برای پیگیری ایالات متحده در جنگ علیه صربستان ، افغانستان و عراق كه بیانگر ارزشهای واقعی سوسیال دموكراتی است ، ستایش كرد.

وی ابراز تاسف کرد که دکترین دخالت بشردوستانه بلر “توسط افرادی که نوعاً چپ قلمداد می شوند ، مورد تمسخر قرار گرفت و به دلایل کلاسیک واقع گرایانه ای مورد انتقاد قرار گرفت.”

ستون نویس تماشاگر پیتر ویلبی در سال 2006 نوشت كه كام “یكی از مفسران اسرارآمیز است … كه ادعا می كند چپ گرا است اما هیچ دیدگاه چپ گرایی قابل تشخیصی ندارد.”

بعداً در همان سال ، كام با ارسال مطلبی در بلاگ ، خوانندگان را تشویق كرد كه وی را برای جایزه سالانه اسلام هراسی كمسیون حقوق بشر معرفی كنند. او می بالد: “مطمئن باشید که من برای جمع آوری جایزه حاضر می شوم و دلایل افتخار خود را برای آن ابراز می کنم.”