تشخیص COVID-19 ترامپ: چه اطلاعات دقیقی در دسترس است؟

تشخیص COVID-19 ترامپ: چه اطلاعات دقیقی در دسترس است؟

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر جیجی البیومی در مورد جزئیات ماجرای تشخیص COVID-19 رئیس جمهور آمریکا ، دونالد ترامپ صحبت می کنند.

اواخر عصر پنجشنبه اعلام شد که تشخیص COVID-19 در ترامپ وجود دارد. وی روز جمعه به مرکز پزشکی ملی پزشکی والتر رید در بتسدا ، مریلند منتقل شد. از آن زمان ، به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد وضعیت او یک چالش بود. ما از همه اینها چه چیزی درست می کنیم؟

مقامات و کارشناسان نظامی تایوانی و آمریکایی در کنفرانس ویدیویی کنفرانس صنعت دفاعی ایالات متحده و تایوان در سال 2020 ، که روز دوشنبه آغاز شد ، ملاقات می کنند “برای بحث در مورد اینکه سلاح ها برای دفاع از خود جزیره بهترین هستند ، زیرا تنش بین دو طرف از دو طرف افزایش می یابد. تنگه تایوان ، “روزنامه South China Morning Post روز دوشنبه گزارش داد. آیا این فقط یک کنفرانس دیگر است یا باید توجه بیشتری به آنچه در اینجا می گذرد داشته باشیم؟

در ابتدا شایعه شده بود و اکنون گزارش شده است که این اتفاق افتاده است. “عرب نو” روز یکشنبه گزارش داد: “نخست وزیر عراق روز شنبه تأیید کرد که حداقل 2500 سرباز آمریکایی در میان افزایش” دلخوری و نگرانی “از واشنگتن در مورد حملات مکرر به دارایی ها در این کشور خارج شده اند.” چه چیزی باید از این کار درست کنیم؟

Antiwar.com روز یکشنبه گزارش داد: “به نظر می رسد کمبود بنزین ونزوئلا حداقل در حال حاضر برطرف خواهد شد.” “سومین تانکر از سه تانکر سوخت ایران که اعزام شده اند این آخر هفته وارد آبهای ونزوئلا شده است و دو تانکر اول پهلو گرفته اند و تحویل آنها را آغاز کرده اند.” آیا این نشانه ای است که آمریکا تمایل ندارد در این مورد مستقیماً با ایران درگیر شود؟

موندوئیس روز شنبه گزارش داد: “دو روز پیش دانشجویان دوره کالج کلمبیا با اکثریت قریب به اتفاق تصمیم به واگذاری از شرکت هایی گرفتند که براساس اقدامات” آپارتاید “از اقدامات دولت اسرائیل در قبال فلسطینیان سود می برند یا در آن شرکت می کنند.” “رئیس دانشگاه لی بولینگر بلافاصله رأی را رد کرد و گفت این یک مسئله” پیچیده “است که در آن هیچ اجماع دانشگاه وجود ندارد.” به نقل از موندوویس ، راشد خالدی ، استاد تاریخ کلمبیا ، “رأی مشابهی در کالج بارنارد در سال 2018 و رای دیگری نیز اخیراً در دانشگاه ایلینوی برگزار شد. [Urbana-Champaign].” اینجا چه خبره؟

Antiwar.com روز جمعه گزارش داد: “ناظر بین المللی سلاح های شیمیایی روز جمعه گفت که دو تحقیق در مورد حملات ادعایی در سوریه نمی تواند مشخص کند که آیا از مواد شیمیایی استفاده شده است یا خیر.” “سازمان منع سلاح های شیمیایی (OPCW) گزارش مأموریت حقیقت یاب (FFM) را در مورد دو حمله ادعایی ، یکی در ساراقیب سوریه ، در 1 آگوست 2016 و دیگری در حلب ، سوریه در 24 نوامبر 2018 منتشر کرد. ” ما باید از این واقعیت که نتیجه گیری بی نتیجه است چه کنیم؟

مطابق نامه هفته گذشته جان راتکلیف ، مدیر اطلاعات ملی ایالات متحده ، مطابق با نامه ای که هفته گذشته منتشر شد ، ادعای اطلاعات روسیه ادعا کرد که هیلاری کلینتون از طرح اتصال دونالد ترامپ نامزد انتخابات ریاست جمهوری وقت به دونالد ترامپ به ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و هک کردن ایمیل های کمیته ملی دموکراتیک پشتیبانی کرده است. دموکرات ها آن را به عنوان یک لعاب رد کرده اند. چه چیز دیگری ادعا می شود؟

دفتر رئیس جمهور فنلاند گفت: “ایالات متحده و روسیه روز دوشنبه دور مذاکرات کنترل تسلیحات هسته ای را در هلسینکی ، پایتخت فنلاند برگزار می کنند تا مذاکرات در اتریش در تابستان را پیگیری کنند.” این لباس ماهوی است یا پنجره؟

میهمانان:

دکتر جهان “جیگی” البیومی – متخصص طب داخلی و بنیانگذار و مدیر اجرایی انستیتوی رودمن دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن

جورج کو – روزنامه نگار ، فعال اجتماعی ، مشاور بازرگانی بین المللی و مهندس شیمی

سید حسین موسوی – مذاکره کننده هسته ای سابق ایران و محقق فعلی در دانشگاه پرینستون

ایو انگلر – نویسنده ، نویسنده و فعال مستقر در مونترال

نینو پاگلیشیا – آمار شناس ، نویسنده و فعال ونزوئلا – کانادا

میکو پیلد – نویسنده و فعال

الكساندر مرکوریس – سردبیر مجله The Duran

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق CIA و بنیانگذار متخصصان اطلاعاتی کهنه سرباز برای صلح

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم