ترور در فرانسه ، شورش در آمریکا

ترور در فرانسه ، شورش در آمریکا
Backstory

URL کوتاه دریافت کنید

در قسمت امروز The Backstory ، مجری برنامه لی استراناهان درباره وقایع جاری ، از جمله حملات تروریستی در فرانسه که منجر به گردن زدن شد ، رئیس جمهور ترامپ و جو بایدن هر دو در فلوریدا کارزار انتخاباتی را انجام دادند ، سه ماهه سوم تولید ناخالص داخلی با رشد 33 درصدی ، و شورش و غارت در واشنگتن ، دی سی و فیلادلفیا.

هاتپ عیسی – نویسنده ، بازاریاب ، خالق محتوا | سوسیالیسم ، سانسور ، تبعیض و مالیات

جیسون گودمن – بنیانگذار Crowdsource the Truth | فناوری ، واقعیت مجازی و شکارچی بایدن

در ساعت اول ، لی با هاتپ عیسی در مورد سانسور شخصیت هایی مانند الکس جونز ، عقاید هوتپ عیسی ، اصطلاح محافظه کارانه “مزارع دموکرات” و نژادپرستی صحبت کرد. هوتپ عیسی بحث در مورد تبعیض محافظه کاران سیاه پوست از سوی افراد دیگر ، بر اساس اعتقادات سیاسی و رنگ پوست آنها. لی و هاتپ در مورد سوسیالیسم و ​​چگونگی نگاه هاتپ به سوسیالیسم و ​​طرفداران سوسیالیسم صحبت کردند.

در ساعت دوم ، لی با جیسون گودمن از Crowdsource the Truth درباره پیشرفت در فن آوری ، هنر و فناوری واقعیت مجازی صحبت کرد. جیسون در مورد پیشرفت های تکنولوژیکی دوربین ها و فناوری سه بعدی و همچنین استقلال Crowdsource the Truth در مقابل رسانه های مورد حمایت شرکت ها صحبت کرد. لی و جیسون در مورد حقایق لپ تاپ Hunter Biden و رسانه هایی که مشروعیت این داستان را پوشش می دهند صحبت کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم