ترمیم سریع ترامپ … خیلی زود؟

ترمیم سریع ترامپ … خیلی زود؟

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان بحث در مورد برکناری سریع ترامپ از والتر رید را مطرح می کنند. ترامپ پس از ترخیص ، COVID-19 را محکوم کرد.

میهمانان:

لئو فلورس – تحلیلگر سیاسی و هماهنگ کننده کارزار آمریكای لاتین در ‘CODEPINK’ | گزارش سازمان ملل ونزوئلا نقض حقوق بشر ایالات متحده را رد می کند

دکتر لاکیشا جنکینز – Naturopath سنتی ، استاد ثبت گیاهان و رئیس موسس صنعت شاهدانه کالیفرنیا | THC ممکن است به درمان سندرم پریشانی حاد تنفسی کمک کند

مدیا بنیامین – بنیانگذار حقوق بشر ، تبادل جهانی و گروه صلح “CODEPINK” | چشم در آسمان: استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین نظارتی در ایالات متحده

لی کمپ – مجری برنامه کمدی نیوز “Redacted Tonight with Lee Camp” | سردرگمی پیرامون پوشش COVID ترامپ

یک اقدام کودتای بین المللی واضح علیه رئیس جمهور ونزوئلا مادورو انجام شد. این دادگاه تا جایی که دیوان عالی انگلیس حکم داد یک رهبر مخالف نامشروع و مورد حمایت آمریکا به عنوان رئیس جمهور به جای رئیس جمهور منتخب ، صادر شد. لئو فلورس ، یک تحلیلگر سیاسی ، در مورد تصمیم دیوان عالی کشور برای لغو حکم قبلی توضیح می دهد.

طبق CDC ، آنفلوانزا و COVID-19 هر دو بیماری تنفسی مسری هستند. دکتر لاکیشا جنکینز Naturopath سنتی به نمایش درمی آید و در مورد تأثیرات THC بر ARDS صحبت می کند.

هواپیماهای بدون سرنشین در بزرگترین خرده فروشی ها مانند آمازون و والمارت در هر اندازه ارائه می شوند. نظامیان در حال سرمایه گذاری در هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت هستند. بنیانگذار CODEPINK Medea Benjamin درباره مقاله خود بحث می کند که شرح می دهد ایالات متحده چگونه از هواپیماهای بدون سرنشین برای نظارت بر شهروندان خود استفاده می کند.

ترامپ تنها چند روز پس از پذیرش از والتر رید مرخص شد. وی به شهروندان ایالات متحده گفت اجازه ندهید COVID-19 بر زندگی شما مسلط شود. میزبان Redacted Tonight Lee Camp دیدگاه خود را بیان می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم