ترقی خواهان از آنچه که ممکن است انتخاب کابینه بایدن برای سیاست خارجی ایالات متحده باشد ، ابراز ناراحتی می کنند

ترقی خواهان از آنچه که ممکن است انتخاب کابینه بایدن برای سیاست خارجی ایالات متحده باشد ، ابراز ناراحتی می کنند

به نظر می رسد جو بایدن – یکی از طرفداران سرسخت جنگهای خارج از کشور ایالات متحده – تصمیمات سیاست خارجی خود را به “محافظه کارترین عناصر حزب دموکرات و ایدئولوگ های جنگ دائمی” تفویض می کند.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای مرور مهمترین اخبار هفته به ما می پیوندد. بایدن چندین شاهین مشهور طرفدار جنگ را برای تیم سیاست خارجی خود معرفی کرده است. همچنین گواتمالایی ها در خیابان ها به مخالفت با ریاضت اقتصادی نولیبرالی می پردازند زیرا مقامات دولتی بودجه های تغذیه ای را برای مردم کاهش می دهند و منافع شخصی را افزایش می دهند.

دکتر جک راسموس، استاد اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری در کالیفرنیا ، برای بحث در مورد مقاله اخیر واشنگتن پست تحت عنوان “چگونه یک صندوق نجات 17 میلیارد دلاری برای بوئینگ در دستان بسیار متفاوت قرار گرفت” بازگشت. همچنین ، او در مورد اقدامات نماینده ایلهان عمر (D-MN) و بسیاری دیگر از مترقیان حزب دموکرات که در حال مبارزه برای بازداشتن شاهین های کسری از کابینه بایدن هستند صحبت می کند. در یک توییت روز سه شنبه ، عمر نوشت: “اگر دولت بایدن در محافظت از Medicare و تأمین اجتماعی جدی است ، آنها نباید یکی از بزرگترین قهرمانان کاهش را برای هدایت آژانس بودجه خود تعیین کنند.”

کریس هجز، روزنامه نگار محقق ، برای روشن کردن ما در مورد آخرین مقاله خود ، “جنگ نخبگان حاکم بر حقیقت” بازگشت. او ادعاهای بدبینانه دموکرات ها در مورد دخالت در انتخابات و اینکه چگونه پیچ خوردن و گسترش حقیقت و منطق مورد نیاز برای زنده نگه داشتن این داستان اعتماد نهادی را به ایالات متحده از بین برده و بی اعتبار می کند ، افشا می کند.

عجمو باراکا، 2016 نامزد معاون ریاست جمهوری ایالات متحده برای حزب سبز ؛ و مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ، گرد هم می آیند و چندین خبر از هفته کوتاه را بررسی می کنند. مقاله واشنگتن پست در مورد سیاست بین المللی ویروس کرونا نشان می دهد که روسیه ، چین و سایر کشورها در تلاشند تا دوز واکسن COVID-19 مناسب را در سراسر جهان تحویل دهند ، زیرا ایالات متحده از همکاری با این گروه خودداری می کند. این مقاله استدلال می کند که این اشتباهی است که باعث می شود ایالات متحده نفوذ و اعتبار خود را در صحنه جهانی از دست بدهد. همچنین ، گزارش شده است که دولت ترامپ قصد دارد جنبش حوثی های یمن را به عنوان یک گروه تروریستی در اقدامی که ممکن است رنجها را در این کشور جنگ زده و فقیر افزایش دهد ، تعیین کند.

جیم کاوانا، نویسنده در The Polemicist و CounterPunch ؛ و دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، به “ساعت بحرانی” بازگشت تا مهمترین داستانهای هفته را مرور کند. نیویورک تایمز روز چهارشنبه گزارش داد که ایالات متحده با ثبت 2 میلیون مورد جدید COVID-19 در دو هفته گذشته به یک نقطه عطف وحشتناک رسیده است و 42 ایالت شاهد افزایش مداوم پرونده های قضایی هستند. تایمز خاطرنشان کرد: این وضعیت ناامیدکننده منجر به این شده است که آژانس های بهداشت عمومی “تصدیق کنند که دیگر نمی توان انتظار داشت که تماس های ردیابی تماس حاوی شیوع ویروس باشد.” علاوه بر این ، آنها در مورد کابینه بالقوه بایدن ، اقدامات رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ برای لغو انتخابات و سیاست ایالات متحده در قبال ایران در یک فضای پس از ترامپ بحث می کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم