ترفند سال: گروه هنری ایالات متحده ادعای یکپارچه های رمز و راز را دارد و هرکدام با قیمت 45000 دلار به فروش می رسد

ترفند سال: گروه هنری ایالات متحده ادعای یکپارچه های رمز و راز را دارد و هرکدام با قیمت 45000 دلار به فروش می رسد

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

مجموعه هنری مشهورترین هنرمند مستقر در نیومکزیکو با استفاده از شیرین کاری های هنری با مشخصات بالا در گذشته نزدیک توجهات را به خود جلب کرده است ، از جمله برجسته ترین آنها تبدیل علامت معروف LA “Hollywood” به “Hollyweed” در سال 2017 است. شب سال نو

مشهورترین هنرمند (TMFA) ، یک جامعه هنری ، ظاهراً مسئولیت شیطانهای مرموز فلزی براق را در یوتا و کالیفرنیا به عهده گرفته است ، با انتشار یک سری عکس و فیلم در شبکه های اجتماعی خود ، به آنها اشاره می کند که آنها مسئول قرار دادن آنها در طبیعت هستند ، Mashable گزارش شده در روز جمعه.

این گروه در صفحه اینستاگرام خود دو عکس منتشر کرده است ، یکی از آنها یکپارچه معروف یوتا را برای خرید نشان می دهد و دیگری شی مشابه را که در یک سلفون محافظ در یک انبار پیچیده شده است. اندکی پس از آن ، TMFA عکس سومی را منتشر کرد که در آن یک سوم یکپارچه اخیراً کشف شده قرار داشت ، که به طور خلاصه در بالای کوه پاین در کالیفرنیا قرار داشت.

پیروان اینستاگرام از TMFA س askedال کرده اند که آیا آنها یکپارچه ها را ایجاد و قرار داده اند؟ TMFA مبهم پاسخ داد ، “اگر منظورتان از ما هستید ، بله”. این گروه همچنین بخشی به وب سایت خود با عنوان “Monoliths-as-a-service” اضافه کردند.

Mashable در توییت خود از ماتی مو ، موسس گروه ، پاسخی دریافت کرد که اعتبار نصب را تأیید یا رد نمی کند ، و همچنین اطلاعات اضافی را به اشتراک نمی گذارد ، و اشاره می کند که TMFA از جزئیات بیشتری در آینده قابل پیش بینی رونمایی می کند.

Mo در پاسخ به درخواست Mashable برای اظهار نظر گفت: “من به دلیل قانونی بودن نصب اصلی قادر به گفتن چیزهای زیادی نیستم.” “من می توانم بگویم که ما به عنوان بدلکاری از این دست مشهور هستیم و در حال حاضر ما از طریق یکپارچه به عنوان سرویس اشیا art هنری اصیل ارائه می دهیم. در حال حاضر نمی توانم تصاویر اضافی صادر کنم اما می توانم در آینده در مورد این موضوع قول بیشتری بدهم روزها و هفته ها ”

طبق وب سایت آنها ، TMFA مونولیت هایی را که بصورت آنلاین نشان داده است ، با مبلغی ناچیز 45000 دلار ، شامل تحویل ، می فروشد.

مو درمورد این پیشنهاد با فاکس نیوز گفت: “ما در حال چاپ کردن و اسباب بازی ها نیز هستیم.” “اگر تقاضای مشتری وجود داشته باشد ، آنها را آزاد خواهیم کرد.”

وقتی از Mo در مورد هدف قرار دادن یکپارچه ها در مکان های غیر منتظره س askedال شد ، او مودب اما طفره رفت.

“چه راهی بهتر برای پایان دادن به این سال آخر از اینکه جهانیان به طور خلاصه فکر کنند که بیگانگان ارتباط برقرار کرده اند تا ناامید شوند که این فقط معروف ترین هنرمند است که دوباره ترفند می زند.”

در حالی که افراد علاقه مند به یکپارچه هایی که یادآور داستان های علمی کلاسیک قرن بیستم هستند منتظر “اثبات اضافی” وعده داده شده هستند ، Mo مفهوم هنری و رندرهایی از این ساختار را منتشر کرد ، مورخ آگوست 2020 و تقریباً مشابه ستون های سه طرفه است طی دو هفته گذشته ویروسی است.

جهان سه یکپارچه مثلثی شبیه به آنچه در کلاسیک علمی تخیلی 1968 ، 2001 توصیف شده است را کشف کرد: ادیسه فضایی ، طی دو هفته گذشته ، دو مکان در ایالات متحده و یکی در بالای کوهی در شمال رومانی قرار گرفته است. هر سه ابلیسک بلافاصله پس از کشف ناپدید شدند ، و گزارش شد که سومین پنجشنبه شب توسط یک صلیب چوبی در دست مردان ناشناس جایگزین شد.