ترامپ کنسولگری چین را در هوستون تعطیل کرد و باعث تقابل شدیدی شد

ترامپ کنسولگری چین را در هوستون تعطیل کرد و باعث تقابل شدیدی شد

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو با جان راس ، عضو ارشد انستیتوی چونگ یانگ ، دانشگاه رنین چین ، و یک ستون نویس ساکن جایزه با چندین سازمان رسانه ای چینی همراه هستند.

امروز دولت ترامپ دستور داد در میان وخیم تر شدن روابط دو کشور کنسولگری خود را در هوستون بسته شود. چین این اقدام را “تشدید بی سابقه” اعلام کرد. وزارت امور خارجه اظهار داشت: این بسته مجازات سرقت چینی از مالکیت معنوی آمریکاست.

پرزیدنت ترامپ دیروز توجیهات پزشکی Covid-19 را از اتاق مطبوعات کاخ سفید مجدداً بازگرداند. اما به جای Drs. رئيس جمهور رئيس جمهور با حضور فاوي يا بيركس ، رهبري اين ماجرا بود. ترامپ لحظه شفافیت داشت وقتی گفت كه عفونت های Covid-19 قبل از بهتر شدن بدتر می شوند و در واقع بیش از 1000 نفر دیروز برای اولین بار در 50 روز جان خود را از دست دادند. و ترامپ پس از گفتن اینکه آنها غیرمذهبی بودند ، پوشیدن ماسک را شروع کرده است. تد رال، یک مقاله نویس و کاریکاتوریست برنده جایزه و شما می توانید کارهای وی را در www.rall.com بررسی کنید ، به نمایش می پیوندد.

مأمورین فدرال پوشیده از خستگی های نظامی اما هیچگونه برچسب نام و یا نشان های مشخصی در حال تظاهرات معترضین در خیابان های پورتلند در وانت های سیاه اجاره ای نبودند و اکنون گزارش می شود که آنها در شیکاگو هستند. پرزیدنت ترامپ گفت که وی این مأمورین را که ظاهراً از مهاجرت و اجرای گمرک ، گمرک و حفاظت از مرزها و دفتر زندان ها به سر می برند ، به هر شهری در آمریکا که معترضین به مجسمه یا املاک آسیب می رسانند ، می فرستد. اما آزادی خواهان مدنی گریه می کنند و می گویند که مرتکب نقض جدی در قانون اساسی شده است. برایان و جان با هم صحبت می کنند مادیا بنیامین، یک فعال صلح افسانه‌ای و بنیانگذار گروه صلح کد پینک.

کاخ سفید و جمهوریخواهان در کاپیتول هیل با یک برنامه هزینه Covid-19 درست مانند منقضی شدن منافع آخرین لایحه درگیر هستند. واشنگتن پست گزارش می دهد که کاخ سفید و جمهوریخواهان کنگره حتی نمی توانند در مورد اهداف سیاستگذاری ، پارامترهای هزینه یا حتی مهلت موافقت کنند. و حتی در مورد آشتی دادن آنچه لایحه جمهوری خواهان قبل از آشتی با لایحه دموکرات ها خواهد بود ، صحبت نشده است. پیت دالاک، یک فعال و نویسنده با تجارت عدالت نیویورک مترو ، که به حقوق بشر ، عدالت اجتماعی ، مسائل زیست محیطی و تجاری می پردازد و نویسنده کتاب “این هنوز تمام نشده است ، از تجربه سوسیالیستی درس می خوانید” است.

سریال هفتگی چهارشنبه ، در اخبار ، جایی است که میزبان به مهمترین تحولات جاری هفته نگاه می کند و آنها را به چشم می اندازد. تحلیلگران خبری اسپوتنیک نیکول روسل و والتر اسمولارک به نمایش بپیوندید

بخش عادی چهارشنبه ، Beyond Nuclear ، در مورد مسائل هسته ای از جمله تسلیحات ، انرژی ، زباله و آینده فناوری هسته ای در ایالات متحده است. کوین کامپس، سازمان دیده بان زباله رادیواکتیو در سازمان Beyond Nuclear و تحلیلگر و تهیه کننده اخبار Sputnik نیکول روسل، به نمایش بپیوندید

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم