ترامپ چه نتیجه ای خواهد پذیرفت؟

ترامپ چه نتیجه ای خواهد پذیرفت؟

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان Shane Stranahan و Jamarl Thomas درمورد موضوعات مختلفی از جمله مذاکرات اخیر درباره تجزیه مالی اتحادیه اروپا ، واکنش رئیس جمهور ترامپ به شیوع COVID-19 ، زندگی و میراث جان لوئیس و اعتراضات شدید در پورتلند و سایر شهرهای آمریکا.

میهمانان

Caleb Maupin – سخنران ، نویسنده ، روزنامه نگار ، تحلیلگر سیاسی ، و نویسنده شهر سازندگان و خرابکاران در عصر ما: مقاله ها و مقاله های مربوط به سوسیالیسم | Feds Crackdown on Portors Reots

مارگارت کیمبرلی – ستون شناس و سردبیر ارشد گزارش دستور کار سیاه | میراث مختلط جان لوئیس

تام لوونگو – تحلیلگر ژئوپلیتیک و ناشر خبرنامه اسلحه بزهای بز | گیسلاین ماکسول

در نخستین ساعت مونولوگ ، جمارل از عدم رهبری دونالد ترامپ در اعتراضات سراسری و تاج گذاری در سراسر کشور ، محکوم کرد.

سپس شین و جمارل با Caleb Maupin در مورد چگونگی اعتراض در شهرهایی مانند Portland ، Oregon و فشار فدرال از دولت ترامپ فرصتی برای گفتگو در مورد تاریخ سرکوب مخالفان سیاسی که سالها در یونایتد جریان دارند ، صحبت کردند. ایالت ها. وی به مثالهایی از جمله برنامه سبک “ارائه فوق العاده” توسط پلیس در معرض شیکاگو و در حمله های 2010 به اعضای سازمان سوسیالیستی جاده آزادی اشاره کرد. Caleb گفت که توجه رسانه ها به آنچه در پورتلند اتفاق می افتد باید به عنوان فرصتی برای ارائه این مثال های دیگر که مردم کمتر از آنها آگاهی دارند ، تلقی شود.

در ساعت دوم ، شان و جملر در مورد زندگی و میراث نماد حقوق مدنی و جان لوئیس کنگره ، با مارگارت کیمبرلی صحبت کردند. کیمبرلی فکر کرد ، گرچه کارهای اولیه او در نهضت حقوق مدنی با SNCC (کمیته هماهنگی غیر خشونت آمیز دانشجویی) قهرمانانه است ، اما به او یک عمر از انتقاد منتقل نکرد. کیمبرلی در ادامه اظهار داشت که به عنوان یک کنگره ، او نه تنها مورد تفکیک قرار نگرفته بلکه بخشی از کارهای کنگره سیاه کنگره به طور مداوم با شکستن سیاست های واقعاً پیشرو ، شد. او همچنین اظهار داشت که فکر می کند حمایت وی از کلینتون و علیه برنی سندرز بسیار ناامیدکننده است.  کیمبرلی همچنین در مورد سفر سیاسی شخصی خود ، از جمله تأسیس گزارش سیاه برنامه در سال 2006 و حرکت بیشتر و بیشتر به سمت چپ صحبت کرد.

در ساعت سوم ، جمارل و شین با تام لوونگو درباره دستگیری اخیر گیسلاین ماکسول و آنچه تام می بیند ارتباطی با Brexit از طریق سلسله ارتباطات نخبه گرایانه و وقایع مختلف از سقوط اتحاد جماهیر شوروی تا غارت دارایی های روسیه است. در دهه 1990 به فریب روسگیت. تام می گوید اطلاعاتی که ماکسول و همدستانش جفری اپستین ممکن است در مورد رهبران جهان داشته باشند مستقیماً به آنچه او می داند توطئه حذف دونالد ترامپ از قدرت است می رود.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم