ترامپ و بایدن می گویند در حالی که ایالات متحده اسلحه بیشتری به تایوان می فرستد ، هر یک بیشتر از چین متنفر است

ترامپ و بایدن می گویند در حالی که ایالات متحده اسلحه بیشتری به تایوان می فرستد ، هر یک بیشتر از چین متنفر است

ترامپ / بایدن در بحث بیشتر شبیه به یکدیگر است آمریكا اسلحه را به سمت تایوان بالا می برد ، تنش با چین. NCAA Football “غیر عادی” است – بازیکن.

در این قسمت از برنامه By Any Means Naughtary ، مجریان شان بلكمون و ژاكی لقمان به آنها پیوستند گارلند نیکسون، میزبان ساعت حساس در رادیو اسپوتنیک ، برای بحث در مورد بحث ریاست جمهوری شب گذشته ایالات متحده ، و اینکه چرا سیاست های نئولیبرالی ارائه شده توسط جو بایدن ، رقیب دموکرات ، جایگزین معناداری برای رئیس جمهور دونالد ترامپ نیست.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ایان گودروم، سردبیر ارشد و ستون نویس در روزنامه روزانه چین ، برای بحث در مورد تسریع اخیر در سرعت فروش اسلحه ایالات متحده به تایوان و جایی که این اقدامات در سایر تحریکات تاریخی و معاصر علیه دولت توسط دولت ایالات متحده قرار دارد.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به هم پیوستند ناتی والاس، میزبان پادکست Red Spin Sports ، برای نسخه دیگری از “The Red Spin Report”. آنها در مورد اظهارات ناشناس یک بازیکن Power Five صحبت می کنند که “تمام هدف” شروع مجدد لیگ فوتبال NCAA “این است که همه احساس چیزهایی کنند مهم هستند و اهمیت مقابله با تناقضات بی شمار و دشوار روزافزون در فوتبال است.

در اواخر نمایش ، شان و ژاکی نیز به آنها پیوستند تد رال، کاریکاتوریست و ستون نویس تحریریه برنده جایزه و نویسنده کتاب جدید ، “خودکشی سیاسی: مبارزه برای روح حزب دموکرات” ، برای بحث در مورد اینکه چرا دموکرات های مستقر در خواست می کنند که انتخاب کنندگان “دشمن خوب را کامل نکنند” وقتی دموکرات ها حتی “خوب” ارائه نمی دهند ، معنای کمی دارد ، چطور رسانه های جریان اصلی در تلاشند تا یک تصویر غیر واقعی از عملکرد بایدن ترسیم کنند ، و چرا انقلاب اغلب تحت یک اصلاح طلب شکست خورده انجام می شود تا یک عوام فریب راست .

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم