ترامپ و بایدن در بحث گذشته دیدگاه های متضادی را برای ایالات متحده ارائه می دهند

ترامپ و بایدن در بحث گذشته دیدگاه های متضادی را برای ایالات متحده ارائه می دهند

در مناظره روز پنجشنبه ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، تلاش كرد تا جو بایدن ، رقیب دموكرات را به عنوان یك سیاستمدار شغلی و ناكافی در حرفه خود به تصویر بكشد ، در حالی كه بایدن سیاست های مهاجرتی ترامپ و مدیریت بیماری همه گیر COVID-19 را هدف قرار داد.

برای بخش اول ما ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون ، میزبان مشترک ، در مورد بحث ریاست جمهوری عصر پنجشنبه بحث می کنند ، سفارت ایالات متحده در ترکیه به شهروندان آمریکایی در مورد حملات احتمالی تروریستی که آنها را در استانبول هدف قرار داده و اینکه آیا داستان شکارچی بایدن اطلاعات نادرست روسیه است هشدار می دهد. آنها همچنین در مورد داستان پاتریک لارنس در کنسرسیوم نیوز درباره خساراتی که روس گیت وارد کرده و همچنین اخبار این هفته در مورد طرح ادعایی توسط یک جوان 19 ساله برای ترور جو بایدن ، سنجیده اند.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و چاقی کودکان دارای مجوز ، گزارش آخرین تحولات اخبار ویروس کرونا را ارائه می دهد. وال استریت ژورنال روز جمعه گزارش داد: “تعداد روزانه گزارش شده از COVID-19 در ایالات متحده به بالاترین سطح از ماه ژوئیه افزایش یافته است ، زیرا داده ها نشان می دهد موارد در جوامع در هر منطقه از کشور گسترش یافته است.” “طبق گزارشات جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده در روز پنجشنبه 71،671 مورد را گزارش کرده است – این بیشترین میزان در یک روز از 24 ژوئیه است که به 73107 مورد رسیده است و در کل سومین بالاترین میزان در یک روز است.”

دکتر جک راسموس، نویسنده و استاد گروه های اقتصاد و سیاست در کالج سنت مری کالیفرنیا ، برای بحث درمورد بحث پنج شنبه شب و جایگاه داوطلبان در اقتصاد به ما پیوست. او همچنین در مورد عصبانیت جمهوری خواهان از اینكه وزیر خزانه داری استیو مانوچین به نظر می رسد در جستجوی معامله محرك به نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان (D-CA) زمینه می دهد ، صحبت می كند.

برای اولین پنل جمعه ما ، دکتر امیت رایلی، دانشمند علوم سیاسی ، نویسنده و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw ، به همراه ستون نویس ، کارتونیست سیاسی و نویسنده آمریکایی به ما پیوست تد رال. آنها در مورد بحث ترامپ و بایدن صحبت می کنند و با ماجرای طرح توطئه ترور بایدن به پایان می رسند. طبق دستور قاضی که اوایل ماه جاری امضا شد ، “یک جدول زمانی جستجوهای اینترنتی که متهم بین مارس و مه 2020 انجام داد ، نشان می دهد که این مرد جوان در جستجوی اطلاعات در مورد آدرس منزل معاون رئیس جمهور جو بایدن ، قوانین مربوط به اسلحه ، قطعات اسلحه و عینک دید در شب است. ” این دستور همچنین ادعا می کند که متهم با ارسال یک میم در فضای مجازی درباره کشته شدن بایدن ، خرید یک AR-15 در نیوهمپشایر ، سفر به یک وندی در 4 مایلی خانه بایدن و نوشتن یک چک لیست یادداشت با پایان دادن به کلمات “اجرا”.

برای صفحه آخر ما ، به ما پیوستیم مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda Report و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ؛ و دنی هایپهونگ، نویسنده و همکار گزارش Black Agenda. مباحث آنها شامل بحث ریاست جمهوری و گزینه های احتمالی بایدن برای کابینه وی است ، که به گفته تیم وی به جای تمرکز بر ترجیحات سیاسی ، از کابینه با تجربه تشکیل خواهد شد. به نقل از پولیتیکو ، سناتور سابق تد کافمن (D-DE) ، یکی از مشاوران بایدن و جانشین وی در سنا ، “من فکر می کنم این کار در مورد افراد باتجربه ای است که واجد شرایط انجام کار هستند. ما به افراد با تجربه نیاز داریم ، افرادی که به عنوان جهنم باهوش هستند و افرادی که آمریکا را منعکس می کنند. ”

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]