ترامپ و بایدن برای بزرگداشت 11 سپتامبر به پنسیلوانیا عزیمت می کنند

ترامپ و بایدن برای بزرگداشت 11 سپتامبر به پنسیلوانیا عزیمت می کنند

در اپیزود امروز برنامه خطای خطا ، شین استراناهان میزبان و گارلند نیکسون مجری میهمان موضوعات مختلفی را بحث کردند ، از جمله ترامپ و بایدن که برای 11 سپتامبر به پنسیلوانیا می روند ، سیاست خارجی آمریکای لاتین ، تحریم ها علیه ایران و چگونگی ارتباط الگوریتم ها با سیاست .

میهمانان

لئو فلورس – تحلیلگر سیاسی و هماهنگ کننده کارزار مبارزات آمریکای لاتین در Code Pink | همسایگان خوب یا دکترین مونرو

دانیل لازار – روزنامه نگار ، نویسنده چندین کتاب در مورد قانون اساسی ایالات متحده و سیاست های شهری آمریکا | تحریم ها علیه ایران

مارک فراست – اقتصاددان ، استاد ، مشاور ، درامر ، عقاب پیشاهنگی ، تفنگدار دریایی ، سرمایه دار ، شومپتریان ، آزادیخواه بهبود | سیاست و الگوریتم ها

در ساعت اول ، شین و گارلند درباره عواقب اقتصادی پاسخ COVID-19 و اینکه آیا ترامپ مقصر است یا نه گفتگو کردند. سپس لئو فلورس به میزبانان پیوست ، وی در مورد نامه ای که به مدیا بنیامین نوشت و خواستار مبارزات انتخاباتی بایدن و ترامپ شد تا سیاست همسایگی خوب با آمریکای لاتین را دنبال کنند. وی در مورد تاریخ دیپلماسی “قایق تفنگ” توسط ایالات متحده در کارائیب و آمریکای لاتین صحبت کرد و گفت که او و مدیا می خواهند دیدگاه مثبتی در مورد سیاست های ایالات متحده ارائه دهند. وی به استناد به نوشته های شخصیت هایی مانند ژنرال ضد جنگ Smedley Butler اشاره کرد و گفت شرم آور است که سیاست به یک قدرت خالص برای منطقه رسیده است و رای دهندگان در فلوریدا علاقه بیش از حد دارند. وی همچنین در مورد مشکلات نظامی گری ایالات متحده برای مقابله با مواد مخدر پلیس آمریكای لاتین را مورد بحث قرار داد و از شورش های اخیر در كلمبیا به عنوان نمونه استفاده كرد و گفت كه جنگ مواد مخدر برای منطقه فاجعه بار بوده است.

در ساعت دوم ، گارلند و شین با دانیل لازار صحبت کردند و آنها در مورد عدم عملکرد در سیاست آمریکا و تحریم ها علیه ایران بحث کردند. لازاره ، مقصر دانستن ایران در حمله تروریستی 11 سپتامبر را به عنوان نمونه مورد استفاده قرار داد و به چگونگی انجام این عمل توسط دموكرات ها و جمهوری خواهان اشاره كرد. وی درباره افشای رسمیت یافته و سبک مند در بحث های کنگره و چگونگی فرار آمریکایی ها از بحث و گفتگو ، و اغلب اطلاعات خارج از محدوده های بسیار محدود را در نظر نگرفت. دانیل در مورد چگونگی عکس العمل سیاست تحریم های ایالات متحده و نحوه نفی تحریم های ایالات متحده توسط سازمان ملل بحث کرد. دانیل گفت که سیاست ایالات متحده در واقع باعث می شود رژیم ایران خوب جلوه کند و گفت که جنبش ضد شاه منجر به کودتای مذهبی در دهه 1970 شد.

در ساعت سوم ، شین و گارلند با مارک فراست پیوستند ، و آنها در مورد نقش اطلاعات دور در الگوریتم ها و چگونگی ارتباط آنها با سیاست های ایالات متحده ، به ویژه اعتراضات زندگی سیاه پوستان ، که به گفته وی توسط اراذل و اوباش سفید پوشیده شده است ، بحث کردند. . وی چندین دلیل احتمالی این ناآرامی ها را نام برد: دونالد ترامپ ، تد ویلر ، زندگی سیاه پوستان ، آنتیفا ، سیستم آموزشی و کارهایی که جورج بوش انجام داد. سپس او در مورد چگونگی تردید در حمله عراق به عراق صحبت کرد زیرا او در حال مطالعه این نوع الگوریتم ها بود. آنها همچنین در مورد توزیع زمین ، حقوق مالکیت و تعطیلی های اعمال شده توسط دولت بحث کردند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم