ترامپ نامزد امی كنی بارت برای پر كردن كرسی دادگاه عالی آمریكا در اواخر دادگستری گینسبورگ است

ترامپ نامزد امی كنی بارت برای پر كردن كرسی دادگاه عالی آمریكا در اواخر دادگستری گینسبورگ است

در این نسخه از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون و گارلند نیکسون میزبان مشترک با دکتر لینوود توحید در مورد سیگنالهای ارسال شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده برای معرفی نامزد قاضی ایمی کونی بارت برای دادگاه عالی ایالات متحده صحبت می کنند. چرا این همه عجله برای پر کردن صندلی مرحوم دادگستر روت بدر گینسبورگ وجود دارد؟

گزارش شده است که ترامپ به جز بارت با هیچ نامزدی برای تصدی کرسی مصاحبه نکرده و در صورت تأیید در بالاترین دادگاه ایالات متحده ، وی مانند آنتونین اسکالیای فقید دادگستری خواهد بود. این یعنی چی؟

نیویورک تایمز روز یکشنبه گزارش داد که “طی چهار سال آینده” اطلاعات مالیاتی دونالد ترامپ را که بیش از دو دهه تمدید شده است ، نشان می دهد املاک سختگیرانه ، بازنویسی های عظیم ، جنگ حسابرسی و بدهی صدها میلیون بدهی “. آیا گربه با این افشاگری ها اکنون از کیف خارج شده است؟

بی بی سی گزارش داد: “ده ها کشته در نبردهای بین نیروهایی که روز دوشنبه برای ارمنستان و آذربایجان می جنگیدند گزارش شده است.” “در قلب درگیری اختلاف نظر بر سر کنترل منطقه کوهستانی قره باغ است.” چرا کنترل این منطقه کوهستانی بسیار مهم است و دلیل اصلی اختلاف چیست؟

دکتر آلن مک لئود در یک بخش جمعه در MintPress News می نویسد: “پرونده استرداد جولیان آسانژ بنیانگذار ویکی لیکس در لندن ادامه دارد. دولت ایالات متحده با استناد به قانون جاسوسی خود ، استرالیایی ها را به زندگی در این کشور متهم می کند به طور گسترده ای به عنوان ایجاد یک سابقه مهم برای آزادی بیان و رسانه ها در سراسر جهان دیده می شود. با این حال این پرونده به اوج خود رسیده است ، تعدادی از گروه های آزادی مطبوعات در مورد موضوع سکوت کرده اند. ”

در تیتر دوشنبه در اسکای نیوز آمده است: “یمن: شواهدی از جنایت احتمالی جنگ توسط ائتلاف سعودی.” خروجی “گزارش از صحنه یک حمله هوایی مرگبار است که به دهکده ای دور افتاده در فاصله نه چندان دور از مرز یمن و عربستان حمله کرده است.” روستای واشا و خانه گل و سنگ خانواده موجلی که روزگاری در آنجا زندگی می کردند ، چه شد؟

خبرگزاری چین شینهوا روز دوشنبه گزارش داد: “شی جین پینگ ، رئیس جمهور چین روز دوشنبه گفت که او دوستی بی نظیر بین چین و کوبا را بسیار ارزشمند می داند و آماده است تا برای همیشه دوست و دوست خوب ، رفقای خوب و برادران خوب باشد.” این چه سیگنالی ارسال می کند؟

رویترز روز شنبه گزارش داد: “وزیر امور خارجه سوریه روز شنبه دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا را به تلاش برای خفقان دادن مردم سوریه با تحریم متهم كرد” دقیقاً مانند جورج فلوید و دیگران به طرز بیرحمانه ای در ایالات متحده خفه شدند. ” “تحریم های جدید ایالات متحده که از ماه ژوئن تحت قانون به اصطلاح سزار اجرا شد ، با منع تجارت خارجی با دمشق ، اقتصاد در حال نابودی كشور جنگ زده را بیشتر فلج كرد.”

میهمانان:

دکتر لینوود توحید – دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری – کانزاس سیتی

شین استراناهان – میزبان مشترک خطاهای خطا در رادیو Sputnik

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو

دکتر امیت رایلی – دانشمند علوم سیاسی و استادیار مطالعات آفریقا در دانشگاه DePauw

جیمز کری – سردبیر و مالک مشترک هشدار Geopolitics

ری مک گاورن – تحلیلگر سابق CIA و از بنیانگذاران حرفه ای هوش سربازان برای صلح

لیث معروف – صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان

اوبی اگبونا – فعال و نماینده ایالات متحده در روزنامه زیمبابوه هرالد

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]