ترامپ می گوید VOA با حمایت از دولت ایالات متحده “تبلیغ تبلیغات” – علیه آمریکا

ترامپ می گوید VOA با حمایت از دولت ایالات متحده “تبلیغ تبلیغات” – علیه آمریکا

نیوزوم می گوید کالیفرنیا “کشور-ملت” است؛ سازمان دهندگان فیلادلفیا در جایی که ایالت ناکام می شوند قدم می گذارند. Coronavirus می تواند هاوئی “نوموشن” ایالات متحده را ویران کند

در این قسمت از By Any Mans لازم ، میزبان Seon Blackmon و Jacquie Luqman با دکتر بیل هونگمن ، هماهنگ کننده ایالتی کالیفرنیا و هماهنگ کننده بهداشت و درمان به عنوان یک تیم سازمان دهنده مسئله حقوق بشر برای دموکراتهای مترقی آمریکا همراه هستند تا در مورد این موضوع صحبت کنند فرماندار کالیفرنیا گاوین نیوزوم اصرار دارد که احتکار تهاجمی منابع دولت فدرال به معنای آن است که کشورها باید یک “کنسرسیوم” موازی را برای خرید PPE خود تشکیل دهند ، چه اینکه مراجعات مکرر Newsom به کالیفرنیا به عنوان “یک کشور-ملت” می تواند نشانه شکاف گسترده تری بین این کشور باشد. دولت و ایالت های فدرال که دیگر آن را به عنوان “شریک قابل اطمینان” در محافظت از ساکنان خود نمی بینند ، و پیامدهای گسترده تر پاسخ کرنش ویروس ناکام ترامپ را بر روی افراد شاغل در این کشور و خارج از کشور مشاهده می کنند.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند استیون پاورزیکی از برگزارکنندگان مرکز آزادسازی فیلادلفیا ، در مورد چگونگی افزایش تلاش این گروه برای اطمینان از دسترسی آسیب پذیرترین اقلیت های فیلادلفیا به مواد غذایی و وسایل مورد نیاز در میان دستور اسکان در محل ، چرا ناتوانی دولت یا عدم تمایل دولت برای رسیدگی جدی به این موضوع صحبت می کند. شیوع coronavirus به این معناست که مشارکت در برخورد با تأثیرات آن به خود جوامع کارگر سقوط کرده است ، و اینکه چرا اوراق قرضه تشکیل شده در هنگام مبارزه برای حل بحران با یکدیگر ، برای توسعه نوع جنبش طبقه کارگر جمعی لازم برای تحقق آزادی واقعی ضروری است.

در بخش سوم به شان و ژاکی پیوستند جب اسپراگ، همکار تحقیقاتی در دانشگاه کالی ریورساید و نویسنده کتاب “جهانی سازی کارائیب: اقتصاد سیاسی ، تحولات اجتماعی ، و طبقه سرمایه داری فرامرزی” ، در مورد افزایش نگرانی های شیوع گسترده در هائیتی صحبت می کند ، زیرا ایالات متحده 61 هائیتی تبعید کرد خطر جدی عفونت ، چرا الگوی نوکلونیایی که به هائیتی تحمیل شده است ، باعث می شود خدمات اجتماعی کشور نتواند نیازهای مردم را برآورده کند ، و اینکه چگونه سیستم بهداشت و درمان بی نظیر کشور در حال ترساندن این نگرانی است که در صورت ادامه ویروس تا یک میلیون هائیتی ممکن است بمیرد. گسترش.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند النور گلدفیلد، یک فعال خلاق ، روزنامه نگار ، و همرزم پادکست سانسور شده مشترک با لی کمپ ، برای گفتگو در مورد چرایی کاخ سفید صدای آمریکا را به “تبلیغ تبلیغات خارجی” متهم می کند پس از آنکه رسانه ای با بودجه دولت آمریکا ، پاسخ تاج گذاری چین را تصدیق کرد. “الگویی” برای سایر کشورها ، چگونگی دستیابی به سازمانهای مساعدت و خدمت به مردم ، برتری سازمانهای تحت نظارت کارگری در تأمین نیازهای جامعه را نشان می دهد ، چه چیزی نژادپرستی روزافزون در اجرای دوری اجتماعی را نشان می دهد و چرا بسیاری از مترقی ها از این طریق عبور می کنند. رای دادن به “کمتر از دو شر”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید