ترامپ می گوید آمریكا با قدم زدن COVID-19 به عنوان كلی كه كشور هنوز مرگبارترین روز را ندارد ، قله را پشت سر گذاشت

ترامپ می گوید آمریكا با قدم زدن COVID-19 به عنوان كلی كه كشور هنوز مرگبارترین روز را ندارد ، قله را پشت سر گذاشت

در این قسمت از خطوط خطا ، میزبان گارلند نیکسون و لی استراناهان با مهمانان صحبت کردند که آیا ما شاهد پایان بحران کرونا ویروس بوده ایم یا خیر ، زیرا علیرغم نشانگرهای عقب مانده که روند ویروس در حال کند شدن است ، ایالات متحده آمریکا شدیدترین روز خود را داشته است. مرگ هنوز

میهمانان:

دانیل لازاره – روزنامه نگار ، نویسنده چندین کتاب در مورد قانون اساسی ایالات متحده و سیاست شهری آمریکا | پاسخ همه گیر آمریکا و ماشین جنگ

استفان لندمن – نویسنده و تحلیلگر ژئوپلیتیک | تنظیم در Coronavirus

رابرت ونزل – اقتصاددان ، نویسنده در EconomicPolicyJournal.com | Bay Area Update و Markets Watch

آرون رایس – بنیانگذار و مدیر عامل در آزمایشگاه همکاری واقعیت واقعیت | همکاری و کار VR

کارمین صابیا – نویسنده و سردبیر به طور گسترده در SabiaReport.com | دوره دوم ترامپ

نترا هالپرین – تهیه کننده / کارگردان مستندهای سیاست خارجی در فیلم صلح | روانشناسی اجتماعی

ما با دانیل لازار به ما ملحق شدیم تا درباره کمبود تجهیزات در ایالات متحده و مدیریت کشور در مورد بحران صحبت کنیم زیرا کشور ، ایالت های آن ، و جامعه آن برای کنترل پاسخ ملت با یکدیگر درگیر هستند. پس از کلمات ما با استفان لندمان در مورد اینکه چگونه او را برای سازگاری با تاج در شیکاگو و همچنین پاسخ فدرال به همراه روابط آمریکا با سایر کشورها سازگار کرده است ، صحبت کردیم.

در ساعت دوم ما به رابرت ونزل پیوستیم تا زندگی در منطقه خلیج فارس را بررسی کنیم ، در مواردی که بسیاری آن را پیشگام سیاست واکنش ایالات متحده در مورد شیوع ویروس می دانند. بعد از کلمات ما با هارون رایس صحبت کردیم که چرا خیلی از شرکت ها ممکن است به زودی به دنبال انتقال به مکان های کار مجازی باشند زیرا کنفرانس تلفنی محدودیت های خود را نشان می دهد و به نظر می رسد که این فناوری انتظارات مصرف کننده را جلب کرده است.

در ساعت سوم ما با کارمین صابیا در مورد سیاست و واکنش دولت ترامپ و موضع سختی که بسیاری از رای دهندگان ترامپ پیدا می کنند صحبت کردیم. این گفتگو را با نترا هالپرین ادامه دادیم و به بررسی موضوع آوارگی یا تصعید در ابراز نارضایتی نسبت به آنتونی فوسی پرداختیم.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید