ترامپ موشک هایی را با نوشتن انگلیسی ارائه می کند به عنوان شواهد ایران در حمله سفارت دخیل است

ترامپ موشک هایی را با نوشتن انگلیسی ارائه می کند به عنوان شواهد ایران در حمله سفارت دخیل است

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصویری از موشک هایی را منتشر کرد که گفته می شود توسط نمایندگان ایران برای حمله به سفارت آمریکا در بغداد استفاده شده است. نگاهی دقیق به تصویر نشان می دهد که اطلاعات فنی راکت ها به انگلیسی چاپ شده است.

کالب موپین، روزنامه نگار و تحلیلگر سیاسی ، برای صحبت در مورد ادعاهای اخیر مبنی بر حمله نیابتی های ایران به سفارت آمریکا در بغداد به ما پیوست. فعالان ضد جنگ هشدار می دهند که ترامپ ممکن است درگیری نظامی با ایران را آغاز کند ، زیرا “ملت خاورمیانه را مقصر حمله موشکی به سفارت آمریکا در بغداد در آخر هفته دانست ، اتهامی که تهران” ساختگی “را رد کرد” ، رویاهای مشترک گزارش داد . رئیس جمهور روز چهارشنبه با توئیتر از موشک هایی که گفته می شود در حمله استفاده می شود اما شلیک نمی کند ، توئیت کرد و او اشاره کرد که آنها مدرک دخالت ایران در این حادثه هستند.

دکتر یولاندرا هنکوک، متخصص اطفال و داروی چاقی دارای مجوز هیئت مدیره ، می پیوندد دکتر ایابو اوباسانجو، استاد ، اپیدمیولوژیست ، دامپزشک و دختر اولوسگون اوباسانجو رئیس جمهور سابق نیجریه ، برای بحث در مورد مسائل مربوط به بیماری همه گیر ویروس کرونا. روز چهارشنبه ، دولت ترامپ و Pfizer اعلام کردند که برای تهیه 100 میلیون دوز بیشتر واکسن COvID-19 Pfizer برای ایالات متحده به توافق رسیده اند ، این واکسن در رابطه با شرکت آلمانی BioNTech تهیه شده است. این دوزهای اضافی تا پایان ژوئیه 2021 تحویل داده خواهد شد. آیا در دسترس بودن چنین واکسن هایی باعث گسترش ویروس کرونا می شود؟

نویسنده و فعال میکو پیلد برای نمایش وضعیت سیاسی شکننده در اسرائیل ، که سومین انتخابات خود را طی کمتر از دو سال به عنوان نخست وزیر بنیامین “بی بی” نتانیاهو برای جلوگیری از خجالت سیاسی و اتهامات فساد انجام می دهد ، به برنامه بازمی گردد. علاوه بر این ، به نظر می رسد که اروپایی ها نگرانی بیشتری نسبت به وضعیت اسفبار فلسطینیان در سرزمین های اشغالی نشان می دهند. آیا این ارتباط تازه کشف شده خصومت بین اتحادیه اروپا و ایالات متحده ایجاد خواهد کرد؟

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، با هم همکاری می کنند مارگارت کیمبرلی، سردبیر و ستون نویس ارشد گزارش Black Agenda و نویسنده “پیش داوری: آمریکای سیاه و روسای جمهور” ، برای بحث در مورد نبرد سیاسی در حال اجرا بر سر لایحه امداد همه گیر آمریکا. ترامپ سه شنبه شب با تهدید به وتو در توافق نامه دو جانبه 900 میلیارد دلاری ، شبکه های اجتماعی را منفجر کرد. وی این کار را “رسوایی” دانست که پر از گوشت خوک است و اظهار داشت که چک های محرک برای آمریکایی ها باید از 600 دلار به 2000 دلار برسد.

دن کوالیک، وکیل ، استاد و نویسنده و نتفا فریمنمیزبان Voices With Vision در WPFW 89.3 FM ، پان آفریقاییست و سازمان دهنده انترناسیونالیست ، گرد هم می آیند و در مورد همه موارد آفریقا ، آمریکای لاتین و کارائیب بحث می کنند. ایالات متحده قرارداد سودان را نهایی کرده است. ملت فقیر از لیست حامیان دولت تروریسم خارج شده و مصونیت حاکمیت خود را در ازای عادی سازی روابط با اسرائیل احیا می کند. در همین حال ، دولت ترامپ با ادعای معمول اقدامات ضد دموکراتیک ، تحریم های جدیدی را علیه مقامات دولت نیکاراگوئه وضع کرده است. در ماه آگوست ، روزنامه گریزون گزارشی از سندی منتشر کرد که گویا جزئیات توطئه دولت آمریکا برای سرنگونی دولت منتخب دموکراتیک دانیل اورتگا را بر عهده داشت.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]