ترامپ معترضان DC را برای Photo Op ، تهدید می کند تا قانون نظامی را تهدید کند

ترامپ معترضان DC را برای Photo Op ، تهدید می کند تا قانون نظامی را تهدید کند

شب گذشته دونالد ترامپ خجالت کشید. آیا آمریکایی ها در برابر این سرکوب متحد خواهند شد؟

میزبان ناپسند باب شلوبر و تولید کننده میشل ویت گزارش های دست اول را از اعتراضات مسالمت آمیز که با خشونت در واشنگتن دی سی انجام شد ، شب گذشته توصیف کرد ، تاکتیک هایی را که پلیس در آن مستقر کرده بود برای توصیف اولین فرصت برای عکسبرداری از کتاب مقدس پرزیدنت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور دونالد ترامپ و سپس ترساندن معترضین پس از خروج از زندان ، از جمله معلق در هوا ، توصیف کرد. بالای سر آنها در هلیکوپترهای نظامی فعال و برگزار کننده Tracye Redd همچنین تجربه خود را در زمین به اشتراک گذاشت که در طی آن آنها این فرصت را پیدا کردند که یک علامت چمن سیاه Black Lives Matter را به آزمایش بگذارند. این سه نفر همچنین پیشنهاد وحشتناک جو بایدن را مبنی بر اینکه پلیس هنگام مواجهه با افراد مسلح یا غیرمجاز ، پلیس “آنها را به پای” شلیک می کند ، شکسته اند.

دکتر الکس ویتاله، استاد جامعه شناسی در کالج بروکلین و نویسنده کتاب اخیر “پایان پولیس” به باب و همرزمان جمارل توماس می گوید که قتل جورج فلوید باندی را که سعی در مخفی کردن طاعون خشونت پلیس داشت ، از بین برد. پلیس با آمریکایی ها به طور یکسان رفتار نمی کند: آنها صریحاً از نژاد و تقسیمات طبقاتی جامعه ما حمایت می کنند و هیچ میزان از آموزش ضد تعصب نمی تواند آن وظیفه را تغییر دهد. او می گوید ، یک راه حل باید با نقص پلیس آغاز شود ، بلکه همچنین با بازپرداخت همزمان سایر خدمات و سیستم های اجتماعی و اجتماعی برای پشتیبانی از حل مسئله بدون پلیس. به همین روش ، ما نمی توانیم تمام انرژی سیاسی خود را در سیاست انتخاباتی سرمایه گذاری کنیم ، بلکه باید سازمان ها و سیستم های جامعه را نیز ایجاد کنیم تا در جهت رسیدن به اهدافمان تلاش کنند. او را احتیاط کنید اجازه ندهید که رسانه های شرکتی و مدافعان این سیستم ظالمانه این لحظه را فراموش کنند.

ناتانیل والاس RedSpin Sports از بحث درمورد برخی از تاریخچه فعالیت و سیاست در ورزش و نحوه بیان آنها در صنعت امروز رد شد. بازیکنان سطح بالا قدرت واقعی دارند ، که آنها برای کار خودشان به امتیازاتی اعطا کرده اند. با شروع مجدد ورزش ، ممکن است شاهد باشیم که آنها دوباره برای محافظت از خود ، عضله خود را خم می کنند و شاید از برخی جنبش های اجتماعی امروز در خیابان ها حمایت کنند.

ما دوست داریم نظرات شما را بدست آوریم [email protected]