ترامپ مشتاق به باز کردن اقتصاد است؛ کارشناسان نیستند! بایدن پاسخی داشته باشد

ترامپ مشتاق به باز کردن اقتصاد است؛ کارشناسان نیستند! بایدن پاسخی داشته باشد

در این قسمت از ساعت بحرانی ، دکتر ویلمر لئون با ری بیکر ، تحلیلگر سیاسی و مجری برنامه پادکست عمومی همراه می شود. و دکتر یولاندرا هنکوک ، متخصص اطفال و متخصص پزشکی چاقی دارای مجوز در هیئت مدیره هستند.

برخی از افراد درون دولت ترامپ ، از جمله خود رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ ، امیدوارند كه از اول ماه مه این كشور را مجدداً گشایش دهد ، اما تصمیمات واقعی در مورد از سرگیری عملیات در مدارس ، مشاغل و مؤسسات دیگر به عهده افرادی خواهد بود كه آنها را بیش از COVID بسته اند. 19 در وهله اول: شهرداران و فرمانداران. در همین حال ، جو بایدن ، معاون رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، که نامزدهای ریاست جمهوری دموکرات ها را به کلی محاصره کرده است ، می گوید که وی برنامه ای برای بازگشایی کشور دارد. اما چه موقع برنامه ای برنامه نیست؟ وقتی لیستی از ایده هاست

سرویس درآمد داخلی گفت: “اولین دسته از پرداخت های محرک وعده داده شده به مأمورین مالیاتی آمریکایی در میان همه گیر کروناویروس مستقیماً در روز شنبه واریز می شوند.” اگر نه افسردگی ، اقتصاد را از رکود خارج خواهد کرد؟

“ما نمی توانیم اجازه دهیم شرکت های فنی از این بحران برای گسترش قدرت خود استفاده کنند.” ما هفته گذشته این موضوع را مورد بررسی قرار دادیم ، اما این یک مقاله خوب و مهم است که فکر می کنم سزاوار اکتشافات عمیق تر است. در این مقاله آمده است: “چه در چین و یا در ایالات متحده ، شرکت های فناوری با هماهنگی دولت ها برای افزایش نظارت در میان همه گیر کروناویروس قرار دارند. این یک شیب لغزنده است که تهدید می کند بیشتر نقض آزادی های مدنی و قدرت بیشتری را برای شرکت های فناوری گرسنه به همراه خواهد داشت. “

“خشونت خانگی در حال ظهور است که با استفاده از Coronavirus Lockdown روبرو می شود. پاسخ ها نکته را از دست نمی دهند.” وی می نویسد: “گفتن اینكه ما شاهد خشونت خانگی در دوران بیماری كورون ویروس شدید بوده ایم ، یك كاهش است. در هفته هایی كه جمعیت در سراسر جهان برای جلوگیری از شیوع ویروس به” خانه بمانند “هدایت شده اند ، موارد خشونت خانگی افزایش یافته است. – و این موارد گزارش شده است. “

میهمانان:

ری بیکر – تحلیلگر سیاسی و میزبان برنامه عمومی پادکست.

دکتر یولاندرا هنکوک – متخصص اطفال دارای مجوز و متخصص طب چاقی که تجربه کارآزمایی بالینی و تخصص بهداشت عمومی را با اشتیاق خود در ایجاد خانواده ها و جوامع پر جنب و جوش با ارائه خدمات توانمندسازی بیمار ، بهترین کلاس در زمینه بهداشت و سلامتی به کودکان و نوجوانانی که در حال مبارزه با چاقی هستند.

دکتر جک راسموس – استاد اقتصاد و سیاست کالج سنت مری در کالیفرنیا و نویسنده کتاب جدید “معضل نئولیبرالیسم: سیاست اقتصادی ایالات متحده از ریگان تا ترامپ”.

امینا مک ویرتر – بنیانگذار عشق غیرانتفاعی توسط دسته ها ، بازمانده از خشونت خانگی و مدافع قربانیان و نویسنده “Shh … No More: Be Free & Live Life”.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید