ترامپ مدیر در خانه و خارج از کشور در میان اعتراضات ، “جنگ سرد” فرار کرد

ترامپ مدیر در خانه و خارج از کشور در میان اعتراضات ، “جنگ سرد” فرار کرد

کنگره 10٪ کاهش بودجه نظامی را رد کرد. ایالات متحده می گوید اطلاعات واکسن هک شده ، سفارت چین را می بندد. MSM توطئه اپشتین را به یک جنگ حزبی تبدیل می کند

در این اپیزود از Any Anyans Ness میزبان های لازم Sean Blackmon و Jacquie Luqman به آنها ملحق شده اند نتفا فریمن، یک تحلیلگر سیاست با انستیتوی مطالعات سیاست ، سازمان دهنده اقدام پان افریقایی و عضو کمیته هماهنگی اتحاد سیاه برای صلح ، برای گفتگو در مورد رد دو طرفه کنگره از تلاش برای کاهش هزینه های نظامی 10 ٪ ، چگونگی تصویب قانون مجازات دفاع ملی 2011 توسط رئیس جمهور اوباما به تصویب قانون بازداشت نامحدود ، و بیانیه اخیر اتحاد سیاه برای صلح ، محكوم كردن ترامپ از مأموریت های فدرال در شهرهایی مانند پورتلند را محكوم كرد.

در بخش دوم ، شان و ژاکی به یکدیگر پیوسته اند K.J. نه، یک فعال بلند مدت که در زمینه عدالت جهانی ، نویسنده ، معلم و یکی از اعضای جانبازان برای صلح مشغول گفتگو است ، در مورد حرکت تحریک آمیز امروز دولت ایالات متحده برای تعطیلی سفارت چین در هیوستون ، صحبت می کند ، چرا پیشرفت بی نظیر چین در مسابقه برای یک درمان Coronavirus ادعاهایی را مبنی بر اینکه دولت چین در تلاش است سرقت داده های واکسن از شرکت های دارویی آمریکایی را تحت الشعاع قرار دهد ، زیر سؤال می برد ، و به نظر می رسد چرا انگلستان خوشحال است که با تصمیمات نامشخص سیاست خارجی ترامپ همراه است.

در بخش سوم ، شان و ژاکی به خبرنگاران پیوسته اند آلن مک لئود برای گفتگو در مورد کانال های خبری کابلی احزاب با طول های خارق العاده مانند MSNBC و فاکس نیوز قصد داریم به منظور ترسیم پدوفیل های بدنام و همکارهای اطلاعاتی جفری اپشتین و غیزلاین ماکسول به عنوان محافظه کار یا لیبرال به ترتیب ، و به نظر می رسد چرا ABC تصمیم گرفت اولویت را حفظ کند. دسترسی رسانه ها به دوستان ثروتمند و قدرتمند اپشتین به احتمال زیاد برای افشای متهم به سوء استفاده جنسی سریال و عکس های پیوندی خوب وی.

بعداً در این نمایش ، شان و ژاکی به آنها ملحق می شوند کاری فولتون، سازمان دهنده و مشاور عدالت زیست محیطی ، برای صحبت در مورد دستورالعمل جدید نقاب دی سی و اینکه آیا با اجرای آن به طور عادلانه ای در چهار ربع بسیار متنوع شهر ، تأثیر میراث برتری سفید و نظریه بوم شناختی بر سیاست ایالات متحده از پاسخ به تاج ویروس تا عدالت محیطی ، مبارزات كانی وست با سلامت روان و شهرت و معنای سایر بقیه ما كه حتی نخبگان نیز به نظر نمی رسد به یاری از آنها كمك كنند.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم