ترامپ “مثبت به سمت منفی” آزمایش کرد. چی؟

ترامپ “مثبت به سمت منفی” آزمایش کرد. چی؟

ویروسی

URL کوتاه دریافت کنید

https://cdn1.img.sputniknews.com/img/107937/92/1079379201_0:0:3322:1869_1200x675_80_0_0_b2aa43b85afbde52e6dd4c4b32a4f303.jpg

Sputnik بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/viral/202005211079379238-trump-tested-positively-toward-negative-for-covid-19-what-/

در حالی که چندین عضو کارمندان کاخ سفید در میان تماس های احتمالی با شخصی که آزمایش COVID-19 را مثبت کرده است ، خودزنی می شوند ، دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ادعا می کند که وی روزانه آزمایش می شود و اقدامات احتیاطی را برای محافظت از بیماری در برابر این بیماری انجام می دهد – در حالی که برخی شهروندان شهروند از روشی که او به روز می کند ، محافظت می کنند.

رئیس جمهور آمریكا ، دونالد ترامپ – به طرز خارق العاده ای – روز پنجشنبه اعلام كرد كه پس از آزمایش در آن روز ، كرونا ویروس ندارد. او این اخبار را به طرز چشمگیری تحویل داد و باعث شد شهروندان به این فکر کنند که آیا پیام وی را واقعاً درک کرده اند یا خیر. به گفته ترامپ ، وی “به معنای دیگری بسیار مثبت تست کرد”. برای دقیق تر ، او “مثبت به سمت منفی” آزمایش کرد.

ترامپ نتایج آزمایش خود را “عالی” توصیف کرد. در پایان ، رئیس جمهور سرانجام توضیح داد كه او دوباره آزمایش منفی را برای كروناویروس انجام داده است.

این نقل قول گل بلافاصله باعث ایجاد موج در توییتر شد ، زیرا کاربران به دنبال تلاش و رمزگشایی پیام بودند.

شهروندان شهروندان تقریباً هر ستایی را که ترامپ به خاطر فصاحت خود به او داد ، به یاد می آورد.

توئیتی همچنین خاطرنشان کرد: ترامپ معمولاً “طعنه آمیز” است ، و خاطرنشان کرد: صدا زدن همه چیز به شوخی ممکن است در نهایت متوقف شود ، به خصوص با توجه به انتخابات آینده ریاست جمهوری.

و برخی حتی خلاق شدند و برای ساختن یک هجوم طعمه رفتند.

در اوایل هفته ، ترامپ ادعا كرد كه وی هیدروكسیكلروكین را به عنوان یك اقدام پیشگیرانه علیه COVID-19 مصرف می كند ، با انتقاد و نگرانی از سوی متخصصان پزشكی مبنی بر حمایت از استفاده از داروی ضد مالاریا كه تاكنون از نظر بالینی تأیید نشده است ، در برابر مؤثر است. ویروس کرونا. پس از ادعای مصرف دارو ، ترامپ سپس اعلام كرد كه رژیم هیدروكسیكلروكین ادعا شده خود را قبل از پایان هفته پایان می دهد.