ترامپ لغو می شود … پایان داستان

ترامپ لغو می شود … پایان داستان

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان توجه خود را به سمت آخرین فعالیت بین المللی ایالات متحده از زمان پر شدن اخبار با عناوین خبری ترامپ معطوف می کنند. رسانه های اصلی از نظر حواس پرتی باهوش هستند.

میهمانان:

ونسا بیلی – روزنامه نگار تحقیقی بین المللی | تجاوز بدون توجه ایالات متحده به خارج از کشور

واسودایان سریدهاران – روزنامه نگار مستقر در هند جنوبی | دادگاه عالی هند ممکن است قوانین مزرعه را متوقف کند

نانره نفزیگر – فعال پان آفریقایی | گروه ویژه ضد سرقت: واحد پلیس متقلب

مارک فراست – اقتصاددان و استاد | Bid Tech نشان می دهد که این دست است

اینترنت این فرصت را برای روزنامه نگاران مستقل فراهم کرده تا بتوانند به طور کامل خود را بیان کنند. بسیاری از مردم در هنگام پخش اخبار نسبت به اهداف رسانه های اصلی تردید دارند. روزنامه نگار تحقيقاتي بين المللي ، ونسا بيلي ، به برخي از آخرين فعاليت هاي آمريكا اشاره كرده است كه گزارش نشده است.

هند با یک درگیری داخلی بزرگ بین دولت و کشاورزان روبرو شده است. اعتراضات گسترده و قانونگذاری صورت گرفته است. روزنامه نگار Vasudeyan Sridharan به این نمایشگاه می پیوندد تا درمورد اوضاع به ما اطلاع دهد.

نیجریه با انبوهی از مسائل اجتماعی سر و کار داشته است. گروه های تروریستی و اجرای قانون باعث قیام کشور شده اند. نانره نفزیگر ، فعال پان آفریقایی ، در مورد بزرگترین مسائل این کشور بحث می کند.

کاملاً واضح است که ترامپ لغو شده است. با پایان یافتن دوره ریاست جمهوری وی ، وی بار دیگر به واسطه شخصیت خود ، جلد چندین مسئله را پس گرفت. اقتصاددان مارک فراست توضیح می دهد آنچه ترامپ به ما اجازه داده است در مورد فناوری بزرگ ببینیم.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم