ترامپ لایحه محرک وی را که قبلا “رسوایی” خوانده بود امضا کرد

ترامپ لایحه محرک وی را که قبلا “رسوایی” خوانده بود امضا کرد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، با وجود عدم موفقیت کنگره در برداشتن هزینه های عظیم بشکه گوشت خوک و افزایش چک های محرک به 2000 دلار ، همانطور که درخواست کرده بود ، بسته امداد COVID-19 را امضا کرده است.

دکتر لینوود توحید، دانشیار اقتصاد در دانشگاه میسوری-کانزاس سیتی ، برای بحث در مورد بسته تسکین ویروس کرونا به تازگی با ما همراه شده است. ترامپ پس از شناسایی هزینه های عظیم بشکه گوشت خوک و راه اندازی در برابر چک های محرک شگفت آور 600 دلاری برای شهروندان آمریکایی ، با اکراه این لایحه را امضا كرد ، كه قبلاً آن را “ننگ” خواند. آیا این آخرین معامله اقتصادی باعث خواهد شد ترامپ علی رغم سابقه کاهش مالیات نئولیبرال و کمک مالی شرکت ها ، مانند پوپولیست طبقه کارگر به نظر برسد؟

تد رال، کاریکاتوریست سیاسی و ستون نویس سندیکایی ، به ما پیوست تا در مورد بمب گذاری انتحاری آشکار در ساختمان ATT در نشویل ، تنسی صحبت کنیم. شواهد نشان می دهد فردی که سابقه برخورد با فناوری 5G را به عنوان تهدیدی برای سلامتی انسان دارد. آیا این یک حمله تنها گرگ است ، یا ممکن است یک گروه تروریستی از این پروژه حمایت کند؟ همچنین ، آیا این عمل مربوط به آنومی است که ناشی از ناامیدی اقتصادی مرتبط با همه گیری است ، و آیا از آن برای افزایش سانسور آنلاین به نام حاوی تئوری های توطئه استفاده می شود؟

دن لازار، روزنامه نگار تحقیقی و نویسنده “کودتای مخملی” به ما پیوست تا درباره مقاله اخیر خود صحبت کنیم که در آن وی تعدادی سوال بی پاسخ در مورد هک روسی “مشکوک” اخیر ارائه کرده است. لازار مقاله ای گسترده در وب سایت استراتژیک فرهنگ نوشت و با کمال تعجب دریافت که این سانسور از طریق فیس بوک انجام شده است. همچنین ، لازار در مورد نشانه هایی مبنی بر اینکه رهبران روسیه انتظار دارند تاكتیك های جنگ سرد در دولت بایدن افزایش یابد ، بحث می كند

لیث معروف، صدا و سیما و روزنامه نگار مستقر در بیروت ، لبنان ، برای بحث در مورد حملات موشکی اسرائیل به شب کریسمس به سوریه به ما پیوست. اسرائیل دوباره ادعا می کند که این حملات مربوط به متحدان ایران در خاک سوریه بوده است. آیا این حملات بخشی از برنامه گسترده تری برای اعمال فشار بر دولت ورودی بایدن یا منحرف شدن از آشفتگی سیاسی داخلی است زیرا اسرائیل برای سومین انتخابات خود طی دو سال آماده می شود؟

نیکولاس دیویس، فعال صلح و نویسنده کتاب “خون بر دستان ما: حمله آمریکا و نابودی عراق” ؛ و الیزابت مایرز، وكیل و سردبیر سابق Inside Arabia ، گرد هم آمده و درباره تحولات اخیر یمن صحبت می كنند. دولت جدید اخیراً سوگند یاد کرد که عربستان سعودی به مذاکره در مورد توافق تقسیم قدرت کمک کرد. آیا حوثی ها این توافق را می پذیرند یا آن را به عنوان دخالت یک قدرت خارج رد می کنند؟ همچنین ، در بسیاری از مناطق یمن اعتراضات بزرگی در حال انجام است زیرا هیچ کسی در کابینه 24 عضوی این کشور حضور نداشته است ، وضعیتی که 20 سال است ایجاد نشده است.

مارک اسلبودا، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت مستقر در مسکو ، برای بحث درباره حماسه الکسی ناوالنی و تحریم های جدیدی که در مورد پروژه Nord Stream 2 در جریان است ، بازمی گردد. ادعاهای مسمومیت به نوعی عجیب و غریب شده است ، زیرا ناوالنی و کارمندانش داستان بطری آب مسموم را انداخته و مورد جدیدی را در مورد لباس های زیر مسموم ارائه دادند. همچنین ، دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین خطاب به آخرین دور تحریم های ایالات متحده که برای متوقف کردن پروژه خط لوله Nord Stream 2 متصل شده است و روسیه را با آلمان متصل می کند ، آنها را “حمله کابوی مانند” و اقدام به تصاحب خصمانه خواند.

اسکات ریتر، بازرس اسبق اسلحه سازمان ملل در عراق ، برای بحث در مورد گزینه های دولت بایدن برای توافق هسته ای ایران بازگشت. صد و پنجاه دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا نامه ای را امضا کرده اند که از حمایت رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن برای ورود مجدد این کشور به برنامه جامع اقدام مشترک حمایت می کند. با این حال ، در این نامه اشاره شده است که بازگشت به معامله نقطه شروع پرداختن به سایر فعالیت های منطقه ای توسط ملت فارس خواهد بود. در همین حال ، ماریا زاخارووا ، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه گفته است که روسیه با رهبری ایران توافق دارد که بازگشت به توافق نباید هیچ پیش شرطی داشته باشد.

هماهنگ کننده کد صورتی آمریکای لاتین تری ماتسون برای بحث در مورد استقلال ونزوئلا به ما می پیوندد. بر اساس تحلیل ونزوئلا ، “کمیته مشاهدات بین المللی به انتخابات مجلس شورای ملی ونزوئلا (AN) گزارش نهایی خود را روز دوشنبه ارائه داد.” “CEELA [Latin American Council of Electoral Experts] مشارکت دو ماه پیش با مشارکت اعضای آن در 13 فرآیند حسابرسی قبل از انتخابات با تمرکز بر جنبه هایی مانند ثبت انتخابات ، داده ها ، نرم افزارها و دفترهای رای گیری آغاز شد. “همچنین با وجود یک ائتلاف مخالف شکسته و ناکارآمد ، موقت خود اعلام شد رئیس جمهور خوان گوئیدو ، که مورد حمایت ایالات متحده است ، خواستار تحریم های بیشتر و افزایش رنج برای شهروندان کشورش است.

ما خیلی دوست داریم نظرات شما را در این مورد دریافت کنیم [email protected]