ترامپ: ‘قبل از اینکه چیزها بهتر شوند همه چیز بدتر می شوند’

ترامپ: ‘قبل از اینکه چیزها بهتر شوند همه چیز بدتر می شوند’

در قسمت امروز Fault Lines ، میزبان جمارل توماس و شین استراناهان موضوعات مختلفی را در رابطه با آخرین شماره ها در بیماری همه گیر COVID-19 و اعتراضات مداوم در مکان هایی مانند پورتلند ، و همچنین پوشش وقایع جاری و آخرین عناوین پوشش داد.

میهمانان

دکتر میخائیل کوگان – مدیر پزشکی مرکز جورج واشنگتن برای پزشکی یکپارچه | آخرین پیشرفت های COVID-19

مانیل چان – گزارشگر تلویزیون برای RT America | اعتراضات پورتلند

تد رال – کاریکاتوریست سیاسی و نویسنده سندیکا | آیا بایدن رئیس جمهور بال راست خواهد بود؟

جان کیریاکو – افسر سابق سیا و میزبان صدای بلند و روشن ، نویسنده کتابهایی از جمله راهنمای CIA Insider برای بحران ایران و جاسوس اکراه | پاسخ فدرال در اعتراض

وی در اولین جلسه توجیهی ساعت جملار ابراز نارضایتی خود را از این نظر توسط جمهوریخواهان برای جبران پاداش بیکاری در هفته 600 دلار در هفته اعلام کرد که در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها دریافت می کنند. میزبان همچنین با دکتر میخائیل کوگان صحبت کرد ، که در مورد این واقعیت صحبت کرد که ممکن است بسیاری از مدارس در پاییز دوباره در ایالات متحده بازگشایی نشوند. آنها همچنین در مورد واقعیتهای عملی اقتصادی در سیستم مراقبت های بهداشتی از آنچه پزشک “هزینه غیرقابل محاسبه” نامیده می شود گفت: این بیماری با بیماری همه گیر و جستجوی نوعی از درمان همراه است.

در ساعت دوم ، جمارل و شین صحبت به مانیل چان ، میزبان RT درباره اعتراضات جاری در پورتلند و پاسخ رئیس جمهور ترامپ به آن گفتند. مانیلا گفت که فکر می کند “اعتراض مادر” یک تاکتیک هوشمندانه برای جلب توجه رسانه ها است اگرچه هنوز مشخص نیست که مادران چه کسانی هستند و یا دستور کار آنها چیست. وی همچنین پاسخ تندی را زیر سؤال برد ، هرچند ابراز درک کرد که معترضین به ایستگاه های پلیس و پلیس حمله کرده اند و اینگونه اقدامات موظف است پاسخی بدست آورد.

در ساعت سوم ، شین و جملر با تد رال صحبت كردند كه گفتند وی معتقد است كه به خصوص در سیاست خارجی ، جو بایدن در حق دونالد ترامپ است. همچنین بحثی وجود دارد که اصطلاحات چپ و راست در سیاست مدرن آمریکا چیست و تد گفت که فکر می کند این بحث ماست که آیا رئیس جمهور ترامپ چنین تهدیدی وجودی برای دموکراسی است که رای دادن به جو بایدن گزینه بهتری است.

سپس میزبان با ارسال جان در سربازان فدرال در مورد واکنش رئیس جمهور ترامپ به اعتراضات خشونت آمیز در پورتلند و خشونت در شیکاگو با جان کیریاکو صحبت کردند. جان گفت که فکر می کند هدف دستگیری مشروع نیست بلکه صرفاً ارعاب است ، با این حال ، وی به این امر اعتقاد داشت که پرزیدنت ترامپ واقعاً آشفته از معترضین است که بناهای تاریخی و مجسمه ها را خراب می کنند. همچنین بحث بر سر این بود که آیا دفاع از پلیس گزینه بهتر در کاهش فقر است.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم