ترامپ فرمانداران آمریکا را به دلیل اینکه برای تجهیزات پزشکی گدایی می کنند ، مسخره می کند

ترامپ فرمانداران آمریکا را به دلیل اینکه برای تجهیزات پزشکی گدایی می کنند ، مسخره می کند

در قسمت امروز Loud & Clear ، برایان بکر و جان کیریاکو به تحلیلگران و تهیه کنندگان Sputnik News ملحق می شوند که والتر اسمولارک و نیکول روسول هستند.

جمعه بخش یک ساعته هفتگی Loud & Clear ، هفته بررسی ، حدود هفته در سیاست ، سیاست و امور بین الملل است. امروزه آنها بر کمبود کالاهای اساسی پزشکی ، شیوع همه گیر کوروی ویروس ، منفجر شدن بیکاری ، کارگران اساسی که برای ایمنی در این شغل و سایر موارد تمرکز می کنند ، تمرکز می کنند.

به معنای واقعی کلمه ، هر کشوری در جهان با coronavirus می جنگد ، برخی با موفقیت بیشتر از سایرین. اما برخی از کشورها در حالی که سعی در دفاع از ویروس دارند ، با مشکلات سخت افزاری جدی روبرو هستند. چرا؟ به دلیل تحریم های آمریکا. متخصصان مراقبت های بهداشتی در ایران ، ونزوئلا و جاهای دیگر در تلاش هستند تا سلامت عمومی را تأمین کنند ، زیرا ایالات متحده اجازه واردات دارو یا مواد لازم را نخواهد داد. آنیا پارامپیل، یک روزنامه نگار برای The Grayzone که میزبان نمایش جدید خطوط قرمز است ، به این برنامه می پیوندد.

سوریه هنوز درگیر جنگ داخلی است. این کشور هفته گذشته نخستین مورد کورو ویروسی خود را گزارش داد و هم اکنون نیز گزارش مرگ و میر ناشی از بیماری همه گیر را آغاز کرده است. چگونه کشوری در حال جنگ ، با مراقبت های بهداشتی تکه تکه و محدود ، از خود محافظت می کند و شهروندان خود را بدون دارویی ، معدود کارمندان بهداشتی و درمانی ، بدون پول و تقریباً بدون تجهیزات ، همه تحت فشار تحریم های بین المللی نجات می دهد؟ برایان و جان با هم صحبت می کنند سفیر پیتر فوردسفیر پیشین انگلیس در سوریه.

امروز جمعه است! بنابراین وقت آن است که بدترین و گمراه کننده ترین عناوین هفته باشد. برایان و جان با هم صحبت می کنند استیو پت، یک روزنامه نگار مستقل که انتقادات وی به رسانه های اصلی از ویژگی های سایت وی Left I on the News و توییترleftiblog و تهیه کننده Sputnik است نیکول روسل.

ما دوست داریم نظرات خود را در [email protected] دریافت کنیم


پاسخی بگذارید