ترامپ سعی کرد چک های محرک به ما بدهد … Pelosi گفت نه

ترامپ سعی کرد چک های محرک به ما بدهد … Pelosi گفت نه

https://cdn1.img.sputniknews.com/i/logo-itemprop.png

اسپوتنیک بین المللی

https://cdn2.img.sputniknews.com/i/logo.png

https://sputniknews.com/radio_fault_lines/202012111081421151- محاکمه-سعی-شد-به-تحریک-چک-پلوسی-گفت-نه /

در این قسمت از خطاهای خطا ، جمارل توماس و شین استراناهان میزبان بازی بسته محرک کنگره هستند که توسط نانسی پلوسی بازی می شود. کاخ سفید لایحه ای را پیشنهاد داد که به آمریکایی ها چک می داد و پلوسی با لایحه ای که پرداخت را مستثنی می کند ، رد شد.

میهمانان:

لاکشمی سارا – مربی ، نویسنده و روزنامه نگار | اعتراض در هند … و خلیج

مارک اسلبودا – تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت | قره باغ

مارگارت کیمبرلی – ویرایشگر گزارش Black Agenda | میراث دروغ اوباما

جوئل سگال – کارمند سابق کنگره | دموکراتها به طبقه کارگر آمریکایی نمی رسند

کشاورزان در هند هفته ها به دولت خود اعتراض کرده اند. مودی تعیین کرده است که دولت دیگر نباید قیمت گذاری واسطه ای محصولات بین کشاورزان و شرکت ها را انجام دهد. روزنامه نگار لاکشمی سارا برای اولین بار به این نمایش می پیوندد تا اعتراضاتی که در سانفرانسیسکو رخنه کرده است را به ما معرفی کنیم.

درگیری قره باغ کوهستانی همچنان ادامه دارد ، زیرا این راه حل بسیاری از افراد را بدون خانه نگه داشته است. مارک اسلبودا ، تحلیلگر روابط بین الملل و امنیت ، ما را به روز می کند.

روشن شده است که مهم نیست که از نظر سیاسی در کدام طرف حصار قرار داشته باشید ، نیروی محرکه سیاست ، نیازهای شهروند نیست. سردبیر گزارش Black Agenda گزارش مارگارت کیمبرلی درباره مقاله خود با عنوان “میراث دروغ اوباما” توضیح داد. جوئل سگال ، کارمند سابق کنگره ، در مورد چگونگی نگرانی دموکراتها از طبقه کارگر ، بلکه در عوض شرکت ها صحبت می کند.

ما دوست داریم نظرات شما را در [email protected] دریافت کنیم